Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 31 to 40 of 41

Thread: podruhé zásek v 2 fázi, ztráta jednotek

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by YarBek View Post
    Ano moje poznámka byla blbá, za což se omlouvám, ale ptát se na název úkolu na 3 straně tématu a po skoro měsíci od založení(19.10.14) tématu je taky blbé.
    19.10.14 20:27
    Měl jsem od podpory zprávy, že se to řeší, ze své strany jsem se ale musel ujistit, že jde stále o to samé. Hráči občas házejí více problémů do jednoho diskuzního vlákna.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    No uvidíme jestli to 19.11. vyřeší.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Jen hlásím, že dnes je to 14 dní, co jsem psal na podporu (31.10. mi přišla automaticky vygenerovaná odpověď o přijetí dotazu a s výzvou k trpělivosti). Odpověď se zatím nedostavila, problém je, zdá se, stále nevyřešen. Nemůžu ve hře postoupit dál, dva týdny jen vybírám suroviny ve městech, plnit denní úkoly už se mi nevyplatí.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Myskin View Post
    Jen hlásím, že dnes je to 14 dní, co jsem psal na podporu (31.10. mi přišla automaticky vygenerovaná odpověď o přijetí dotazu a s výzvou k trpělivosti). Odpověď se zatím nedostavila, problém je, zdá se, stále nevyřešen. Nemůžu ve hře postoupit dál, dva týdny jen vybírám suroviny ve městech, plnit denní úkoly už se mi nevyplatí.
    Bohužel žádostí na podpoře je mnoho a čekání je velmi dlouhé. Prosím o trpělivost, podpora se k tobě dostane. Omlouvám se.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Rád bych se zeptal, jestli poslední změny (19.11.) opravily úkol Odsud do Zapomnění - právě ten, o kterém se tu hovoří. V seznamu změn jsem ho nenašel, takže se obávám, že spíš ne. Nebo to někdo zkoušel? Mně se to naslepo zkoušet nechce. Podpora stále nic, jsou to už tři týdny, co jsem jim psal. Možná bych jim měl napsat znovu, nechtěl jsem je zahlcovat, chápu, že toho mají určitě nad hlavu a plný zuby, ale teď už nevím.

Server
    CLA01
    Tak jsem to dnes zkusil, Sandrem jsem prošel a úkol dokončil, takže to podle všeho už funguje.

Server
    CLA01
    Úkol by měl být v pohodě, ale může občas pozlobit. Situaci budeme dále sledovat a případně bychom ještě zakročili.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Včera jsme šli Sandra ve dvou a i přes časté dlouhé "načítání" povelu nebo kouzla jsme ho taky dokončili.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Dnes jsem šel na Sandra a opět po 2. fázi zásek alespoň to bylo beze ztrát, mimo to Sandra už týden nevidím a do bitvy mě musí někdo pozvat... (podpoře jsem hlásil že zmizel ale asi dovolenkujů někde s ním)

Server
    CLA01
    Opět 2 fáze a pak to zakladatele útoku vykoplo a mě po vypršení času taky.

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast