Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 41

Thread: podruhé zásek v 2 fázi, ztráta jednotek

Server
    CLA01
    U mě reakce došla až po 10 dnech.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Erlin View Post
    Od mého problému uběhl již týden, podporu jsem kontaktoval hned ten stejný den a žádná kompenzace neproběhla. Žádost byla napsaná slušně a myslím, že týden je dost času. Zajímalo by mě, jak to tedy bude? Píšu sem, protože tady admini aspoň reagují :-)
    Ahoj. Podpora reaguje taky. Ozvou se ti, hned jak se k tobě dostanou. Bohužel tým podpory je v betě zatím malý a odpověď může trvat 7 až 10 dní, žádostí je moc. Určitě se ti ozvou, prosím ještě vydrž.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Hlásím, že mám v boji se Sandrem v Zemi Světla stejný problém. Dvakrát jsem s ním dnes bojoval a pokaždé mi mezi druhou a třetí fází hra vypadla. Bojoval jsem s ním naštěstí beze ztrát, ale je mi líto těch dvou hodin, které jsem u toho strávil, a nic. Škoda, že už po prvním pokusu jsem nekoukl sem, zřejmě se jedná o nějakou chybu ve hře.

Server
    CLA01
    Můžu vědět, co vám podpora napsala? Jestli to budou řešit nějak globálně (pokud ta chyba není ojedinělá), nebo jestli jim mám napsat taky?

Server
    CLA01
    Tak obecně se na odstranění těchto problénů pracuje, aby se to vyřešilo plošně. Do té doby je však vhodé podporu kontaktovat. Aspoň vám úkol nastaví jako splněný.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Stále stejná písnička. Záseky v průběhu bitvy a při jejím ukončení. Musí se hra restartovat. Ztráta části army a ubíhá čas vloženým artefaktům. Nepomáhá ani výmaz cookie. Hra - jedna radost.

Server
    CLA01
    Postupně to opravíme. Omlouváme se.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    No ja jsem na tom stejne dneska jsme psala na podporu a tak ocekavam jak dlouho to bude trvat,kdyz to vemu kolik penez jsem do tehle hry nacpala abych to urychlila apodruhe jsem se zasekla ve druhe fazy s bosem Strazce narku.takze ztrata jednotek je docela slusna .Jak to vypada tahle hra bude hratelna jak tady ctu podle jeji podpory na suportu asi tak mozna nikdy.10dni cekat na odpoved je docela vrchol.Tak jsem zvedava.Opravdu nema smysl neco podnikat protoze manzel ma to same,jakmile bojuje s bosem tak vzdy druha faze mrzne.

Server
    CLA01
    Mam uplne ten sami problem

Server
    CLA01
    Momentálně jsme zavedli aktualizaci, která by tento problém měla omezit.
    BB_Rothangald

Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast