Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 26

Thread: event najblizszy

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by goodofwar View Post
    Ok a jak to wygląda z leczeniem tych jednostek skilami np. kleryka ? podstawowe i elitarne Czy tylko na nie dziala ze zwoju regeneracja i drenaż ? I jeszcze np. kaplani jak to wygląda ? Bo rozumiem ze nie będą przypisani do zadnej frakcji w grze konkretnie wiec zastanawia mnie ten element rozgrywki podczas bitwy
    - Są to jednostki żywe, czyli kleryk spokojnie będzie mógł używać zdolności leczących ( odpowiednio do typu jednostki - podstawowe, elitarne). Ptaki Gromu tak jak bohaterskie (mnich/ink, plus zwoje regeneracji i drenażu).

blog.heroes-online.com
    F.A.Q.-Czyli-zbiór-najczęściej-zadawanych-pytań!
    POMOC Regulamin
    All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    Zatem faworyzowana Przystań z tym leczeniem? Jak słodko.
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

Nevele's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by DanYt0 View Post
    - Są to jednostki żywe, czyli kleryk spokojnie będzie mógł używać zdolności leczących ( odpowiednio do typu jednostki - podstawowe, elitarne). Ptaki Gromu tak jak bohaterskie (mnich/ink, plus zwoje regeneracji i drenażu).
    Czyli nekropolia nie będzie mogła leczyć nowych jednostek, ani duchami ani bohaterem. Kolejny raz faworyzują kleryka, tak jakby już teraz nie był najlepszą klasą w grze.

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Nevele View Post
    Czyli nekropolia nie będzie mogła leczyć nowych jednostek, ani duchami ani bohaterem...
    Zobaczymy jak to rozwiążą
    Ciekawi mnie kto wpadł na pomysł by zamieścić opis jednostek w języku angielskim.
    Opisy w kartach jednostek są tylko po angielsku ;p

blog.heroes-online.com
    F.A.Q.-Czyli-zbiór-najczęściej-zadawanych-pytań!
    POMOC Regulamin
    All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    @Emro30: Wyrażenie na które zwróciłeś uwagę jest powszechnie stosowane
    Nie wydaje mi się, żeby "okres czasu" był stosowany powszechnie. Stosują go chyba tylko ci, którzy kąpią się w "akwenach wodnych".

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    A to nie łaska przetłumaczyć? Lepiej napisać newsa na knee, bo zapewne nikt nie ma time na translate. "Zobaczymy jak to rozwiążą"? To już trąci amatorką i próbą rozładowania napięcia wśród nekromantów.
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Emro30 View Post
    Nie ma czegoś takiego jak okres czasu, jak poniższa definicja encyklopedyczna wskazuje.
    Oczywiście, że jest, ale jak zwykle większa połowa forumowiczów nie wie.

BB_Naerjan, Emro mnie ubiegł, a tłumaczenia w stylu "ale tak się używa" w ustach rzecznika... proszę Cię... Uprzedzę, że nie ma również określenia "czasookres".

Emro, dobrze, że walczysz. Niestety - jak życie udowadnia - powszechnie stosowane, błędne formy językowe z czasem mogą stać się równolegle poprawnymi - szczególnie jeżeli chodzi o odmianę (kojarzysz słowo "radio")...

Wiem, że post nieco poza tematem, ale w zalewie "pomorzan" na czacie gry, bardzo ważny.

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Nevele View Post
    Czyli nekropolia nie będzie mogła leczyć nowych jednostek, ani duchami ani bohaterem. Kolejny raz faworyzują kleryka, tak jakby już teraz nie był najlepszą klasą w grze.
    drenaż leczy wszystko rodzaje jednostek, więc nie ma co demonizować
    W grze: Nekrus, nekromanta 30+30 lvl
    Bestiariusz | Zdolności Kleryka | Zdolności Nekromanty | Jednostki Przystani

Nevele's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Karol View Post
    drenaż leczy wszystko rodzaje jednostek, więc nie ma co demonizować
    Nekromanta ma tylko drenaż co 3 tury.
    Kleryk ma leczenie oddziałów podstawowych i elitarnych co 2 rundy, czyli w ciągu jednej rundy może uleczyć goliny i łupieżców, a do tego jednostki wojskowe mogące leczyć na polu bitwy.
    Faktycznie sprawiedliwie.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    A ja jako rycerz przystani mam leczenie jedynie jednostek podstawowych co 2 tury, też często musze rzucać regeneracje i drenaż aby wyjść bez strat lub z minimalnymi ubytkami.

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast