Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 26

Thread: event najblizszy

Server
    CLA01

event najblizszy

mam pytanka do dajblizszego eventu a mianowicie

Czy mogę otrzymać więcej niż jeden typ wojska od Karmazynowych Kupców?
    Kupcy mają dla Was trzy rodzaje wojska – Gobliny, Siepacze i Ptaki Gromu. Jeżeli zdobędziecie wystarczająco dużo metalu Mercury, możecie zyskać wszystkie typy jednostek, jednak aby je dostać, trzeba być na odpowiednim poziomie bohatera: Elitarne (poziom 12) Czempiony (poziom 22). --- czy to chodzi o graczy na 12 i 22 p[oziomie czy o smoczych rycerzy na tych poziomach? pytam sie bo w powitaniu sa smoczy rycerze

2 pytanko w opisie goblinow jest ze sa one na okreslony czas - prosba o wyjasnienie- do kiedy w grze bedzie mozliwe uzywanie goblkinow- czy tylko na event czy po evencie w jakims okresie tez- bo jezeli mamyu tracic wojo i ew. pieczecie na jednostki ktore beda w chwile w grze do bezzsens

Nevele's Avatar
    Server
    CLA01
    W twoim pytaniu są już zawarte odpowiedzi
    Zielony - pytanie
    Czerwony - odpowiedź

Quote Originally Posted by HDw3D View Post
    mam pytanka do dajblizszego eventu a mianowicie

Czy mogę otrzymać więcej niż jeden typ wojska od Karmazynowych Kupców?
    Kupcy mają dla Was trzy rodzaje wojska – Gobliny, Siepacze i Ptaki Gromu. Jeżeli zdobędziecie wystarczająco dużo metalu Mercury, możecie zyskać wszystkie typy jednostek, jednak aby je dostać, trzeba być na odpowiednim poziomie bohatera: Elitarne (poziom 12) Czempiony (poziom 22). --- czy to chodzi o graczy na 12 i 22 p[oziomie czy o smoczych rycerzy na tych poziomach? pytam sie bo w powitaniu sa smoczy rycerze

2 pytanko w opisie goblinow jest ze sa one na okreslony czas - prosba o wyjasnienie- do kiedy w grze bedzie mozliwe uzywanie goblkinow- czy tylko na event czy po evencie w jakims okresie tez- bo jezeli mamyu tracic wojo i ew. pieczecie na jednostki ktore beda w chwile w grze do bezzsens

gryfel's Avatar
    Server
    CLA01
    No dokładnie mam to samo pytanie, czy po evencie te zdobyte jednostki zostaną w grze?

Server
    CLA01
    Dolanczam sie do pytania poprzednikow, jezeli nowe jednostki beda tylko na czas okreslony to ja dziekuje za taki event ( strata czasu i 0 frajdy praktycznie z tego ).....

A i bym zapomnial jezeli jednostki beda na czas okreslony to unikalny wyglad bohatera, ktory bedzie mozna u nich zakupic tez ? No bo musi sie wysztko zgadac przeciez

gryfel's Avatar
    Server
    CLA01
    Cytat ze strony "Znacie już jeden rodzaj tych stworzeń, jednakże Gobliny przyprowadzone przez Kupców są szczególne i będzie można je użyć do walki tylko przez ograniczony okres czasu."

Nie wiem czy chodzi o to, że
    a) tylko goblinów nie będzie można używać po evencie
    b) wszystkich jednostek nie będzie można używać po evencie, a gobliny są po prostu szczególne?

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Z tymi poziomami, najprawdopodobniej chodzi o to, że na niższych po prostu nie możesz używać tak zaawansowanych jednostek, ponieważ nie masz jeszcze na nie miejsca w slotach (sprawdź w ekwipunku, klikając którąś z zakładek z lewej strony).
    Z tego, co jest napisane na w najnowszym komunikacie na stronie głównej wynika, że zakup tych specjalnych jednostek, będzie ograniczony czasowo.

UNIKALNE JEDNOSTKI - GOBLINY
    Data utworzenia: 18.10.2014 13:00:00
    Drodzy Bohaterowie!

Już niebawem nastąpi wielkie wydarzenie - Karmazynowi Kupcy przybędą do krainy Ashan w poszukiwaniu cennego metalu. W zamian za szlachetny surowiec, są gotowi oddać oddziały Goblinów!

Znacie już jeden rodzaj tych stworzeń, jednakże Gobliny przyprowadzone przez Kupców są szczególne i będzie można je użyć do walki tylko przez ograniczony okres czasu.

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o wydarzeniu, zajrzjcie na nasze forum!
    Myślę, że napisali tylko o Goblinach, bo jak na razie tylko one zostały przedstawione, lecz pewny nie jestem. Być może po ich "czasie eksploatacji", staną się tylko petami? Czas pokaże.
    ps. gryfel trochę mnie uprzedziłeś, ale tak to jest, jak się strony nie odświeża
    Pozdrawiam
    Last edited by semiangel; 19.10.14 at 21:31.

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Zespół MMHO View Post
    Znacie już jeden rodzaj tych stworzeń, jednakże Gobliny przyprowadzone przez Kupców są szczególne i będzie można je użyć do walki tylko przez ograniczony okres czasu.
    Nie ma czegoś takiego jak okres czasu, jak poniższa definicja encyklopedyczna wskazuje.

okres
    1. «czas trwania czegoś»

czas
    2. «okres, pora, gdy coś jest wykonywane lub coś się dzieje»

Źródło: sjp.pwn.pl

Okres okresu czy czas czasu? To jak mówić, że coś trwa miesiąc czasu. Przeca nie może trwać mięsiąca wagi, czyż nie? Okrutny pleonazm. Zatem nie zachęca dalej nic do gry, skoro nawet napisać nic poprawnie nie umieją.

P.S. Semiangel - jak widać próba wytłumaczenia sobie co szanowny zespół napisał jest bezcelowa, bo już język polski jest barierą nie do pokonania, a co dopiero jakieś wartości merytoryczne zawrzeć w tekście.
    Last edited by Emro30; 20.10.14 at 16:58. Reason: post scriptum
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie!

@HDw3D: W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy Bohaterowie powyżej 6 poziomu.

Zdobyte jednostki, a także odzienie bohatera nie znikną wraz z odejściem Kupców, czyli zakończeniem wydarzenia. To jak długo nagroda pozostanie w Waszym posiadaniu zależy od Was.

@Emro30: Wyrażenie na które zwróciłeś uwagę jest powszechnie stosowane, jednakże wezmę Twoją sugestię pod uwagę. Jeżeli znajdziesz inne błędy językowe w grze lub na stronie głównej, uprzejmie proszę o przesłanie szczegółowej informacji do obsługi klienta.

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    BB_Naerjanie, niestety wiele jest wyrażeń powszechnie stosowanych i to w mediach, a ludzie nie zwracają na to uwagi. Ja natomiast staram się dbać o nasz język ojczysty i wytykam takowe wyrażenia jak te masło maślane. Jestem Komandosem Języka Polskiego, choć w obecnych czasach, to może być walka z wiatrakami. A powszechność używania zwrotu nie sprawia, że staje się poprawny. Cała Polska może mówić "poszłem", a i tak mnie to nie przekona do stosowania, tak jak i zwrot "pisze tam" i inne takie.

P.S. Napisałem o tym okresie czasu Pomocy Technicznej - ciekawe co odpiszą.
    Last edited by Emro30; 20.10.14 at 20:25.
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

Server
    CLA01
    Ok a jak to wygląda z leczeniem tych jednostek skilami np. kleryka ? podstawowe i elitarne Czy tylko na nie dziala ze zwoju regeneracja i drenaż ? I jeszcze np. kaplani jak to wygląda ? Bo rozumiem ze nie będą przypisani do zadnej frakcji w grze konkretnie wiec zastanawia mnie ten element rozgrywki podczas bitwy
    Last edited by goodofwar; 20.10.14 at 21:34.

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast