Results 1 to 8 of 8

Thread: Błąd przy awansie na wyższy poziom SR

Server
    CLA01

Błąd przy awansie na wyższy poziom SR

Przy awansie z 3 na 4 lvl SR nie dostałem premii. Na podstawie tego co opisał Jaroski (dotychczas się zgadzało)

http://forum.cla.heroes-online.com/t...ll=1#post11190

powinienem dostać 6 jednostek podstawowych i 1 jednostkę elitarną (czyli mieć teraz 306 podstawowych i 61 elitarnych). Na załączonych poniżej obrazkach widać, że nic nie przybyło.

Błąd zapewne wystąpił, gdy pokazało się okno z osiągnięciem poziomu. Zaraz jednak wyskoczyło drugie, te z paska na górze z któregoś surowca i wykasowało okno z osiągnięciem. Nie zdążyłem nawet przeczytać jaka była premia, a tym bardziej wcisnąć <Potwierdź>.

Nie jest to chyba taki rzadki przypadek...

Quote Originally Posted by Waldragor View Post
    Na 10 smoczym miałem buga - gra nie zanotowała że podniósł się level - nie dostałem ani statów ani tytułu, nie było nawet animacji.
    Quote Originally Posted by torewski View Post
    czesto wystepuje blad jesli lvl wbity jest podczas walki to potrafi niezaliczyc mialem na 2 kacie taki przypadek kilkukrotnie teraz posostawiam rezerwe i lvl dopiero zaliczam przy tablicy misji

kirkus132
    Guest
    Serio nie wiesz co sie ostatnio wydarzyło?? naprawdę ominęła cięcała ta wrzawa, fajny temat z forum z twojego linka, powstały 2 miesiące temu, czyli 3 czy 4 a mozę więcej aktualizacji temu, od bodajże ostatniej lub przedostatniej SMOCZE LVLE NIE DAJĄ NIC,dziękuję dobranoc

Server
    CLA01
    Zamiast trolować, co jak wynika z innych postów, jest twoim głównym zajęciem, to faktycznie idź spać. Awansowałem już po ostatniej aktualizacji i premia opisana przez Jaroskiego wpadała.

Server
    CLA01
    rakdar teraz nie ma już premii do dowodzenia od wersji gry 107, czyli nie dostajesz dodatkowych jednostek
    Last edited by Brommm; 18.10.14 at 09:07.

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    limit stworzeń już ci sie nie powiększy NIGDY, aż tyle smocze lvl dają. Mi jak awansowałem na 14 nie dodało NIC nawet głupich +5 do czegoś tam
    W grze: Nekrus, nekromanta 30+30 lvl
    Bestiariusz | Zdolności Kleryka | Zdolności Nekromanty | Jednostki Przystani

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by rakdar View Post
    Zamiast trolować, co jak wynika z innych postów, jest twoim głównym zajęciem, to faktycznie idź spać. Awansowałem już po ostatniej aktualizacji i premia opisana przez Jaroskiego wpadała.
    ciekawe dostałes premię to zgłos buga, po za tym poczytaj czym jest trolling, niestety nie zgadzam się z narzekaniami graczy i to nie jest trolling, choćwedług ciebie to jest, niestety nie interesuje mnie co ktokolwiek o mnie myśli, to jest jakieś forum zwykłej gierki w której nigdy nikogo nie poznami nie będę się uspołeczniał

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    Serio nie wiesz co sie ostatnio wydarzyło?? naprawdę ominęła cięcała ta wrzawa, fajny temat z forum z twojego linka, powstały 2 miesiące temu, czyli 3 czy 4 a mozę więcej aktualizacji temu, od bodajże ostatniej lub przedostatniej SMOCZE LVLE NIE DAJĄ NIC,dziękuję dobranoc
    to się nazywa ignorancja totalna. Koleś pewnie dopiero wyszedł z hibernacji ;p

Server
    CLA01
    Brommm i Karol dz za wyjaśnienie. Czyli po 30 lvl jednostek już więcej nie dostaniemy i za awans na lvl 4, 9, 14 itd. żadnej premii nie ma. Pozostałe "punkciki" za inne poziomy na razie wpadają.

A na troli jak zwykle najlepszym lekarstwem jest ich ignorowanie.