Results 1 to 5 of 5

Thread: Ceny jednotlivých bonusů za hrdinské mince

Server
    CLA01

Ceny jednotlivých bonusů za hrdinské mince

takže zaprvé, začnu správcem artefaktů,který funguje jako sklad i přesun mezi postavami.

1.otázka : Na co vývojáři mysleli při vytváření cen kromě velkého zisku,který je za tyhle nabídky minimální ?
    2. Proč bych si měl koupit 1místo u správce artefaktů za 6000 , když můžu koupit hrdinu s 15místy za 3999 a postupně si to tam uskladnit ?
    3. můžete publikovat,kolik lidí si koupilo rozšíření inventáře o 5míst za cenu 3tisíc mincí ?
    4. Trvalý bonus k výrobně dříví (100% = 5x 3k mincí) , při tak nízké produkci ( na 5lvlu budovy - 40dříví),je to poměrně hodně.

můj názor:
    1.
    2.tento případ je zkrátka nedomyšlený(OT:stejně tak snížení produkce vojáků,ale množství vojáků,které se mají odevzdat tabuli questů se nezměnil (1083strážců oo ))
    3. Předpokládám,že nemůžete, ovšem proč se nestackují 2stejné úlomky zkušeností(25% na hodinu), proč,když vyhraju peří někde v souboji(3),ale přitom mám v invu jen 2peří(a 15slotů obsazených) proč se mi to jednoduše nepřičte ? je to snad nějaký trik,jak donutit hráče si rozšířit inventář ?

4. hezký bonus za neúměrnou cenu vzhledem k výkonu,jakým dílny produkují suroviny, je možné,aby někdo vystavil tabulku,kde je napsáno,kolik lvlů budova má,co je na to potřeba a jakou bude mít produkci ? (jestli se to vůbec vyplatí stavit a poté si koupit bonus)...protože nemá cenu si postavit dřevorubce na 10úroveň za 10k dříví a 4k železa(tipnul jsem si vzhledem k tomu,jak to roste) , když to bude mít produkci 90....(s takovou se to vrátí nejdřív za 90*100=9k dříví za 6*100= 600hodin ( předpokládejme,že běžný smrtelník se zde podívá 2x za den...takže 600/12 = 50dní s bonusem tedy za 25dní). Za půl hodinovou bitvu mám 134dříví , za hodinu tedy 270(zaokrouhleně ať se lépe počítá). za 6hodin mám tedy 1620 dříví , pokud budu hrát denně 3hodinky(což věřím,že tu každý aktivní hráč hraje) , tak za 3hodiny mám 540dříví, za 60hodin tedy 10800 dříví. Teď mi řekněte jediný důvod,proč bych si měl vlastně koupit tento drahý bonus pro nic,když za 1/10 doby nafarmím stejné,ba dokonce větší množství ? Neříkám,že každý zvládne takhle lovit suroviny,ani mě to tak nebaví...ale nic mě neláká k tomu, abych si ten bonus koupil. Opět ta samá otázka: Koupil jsi ho vůbec někdo ? kolik % hrdinů ?

Server
    CLA01
    Tohle natrefilo hřebík na hlavičku... teda až na pár drobností
    ot1: Nedává smysl, proč by se někdo obtěžoval něco takového dělat, pokud by nechtěl generovat zisk, ne každý podnik je česká pošta a naštěstí nežijeme ve světě ovládaném hipíky...
    ot2: Souhlas, ale je tam víc nelogičností, proč není nějaká sleva při koupi 30denního úlomku, místo týdenního úlomku, resp jsou tam dva dny navíc, což je 6% sleva, standardní mikrotransakční model většinou (aspoň u úspěšných projektů) funguje jinak. Navíc to souvisí s otázkou 4, když si za ty peníze koupím vozíky dřeva, tak jednorázově a hlavně okamžitě dostanu tolik, co mi vygeneruje ten bonus v pile za reálně čtvrt až půl roku, pokud beru to že vyhrabu ty věci z hradu 2x denně maximálně, proč by se měl někdo obtěžovat. Chápu že to je investice, ale investice co se mi začne vyplácet v době, kdy už všechno budu mít všechno na max a hlavně mi to pomůže vybudovat si silnou pozici mnohem dřív prostě nedává smysl. To samé, možnost zvětšit si zásobu jednotek u hrdiny, ten už i tak uveze prakticky neomezené množství jednotek, víc než kdokoliv může za celý den spotřebovat (navíc vrátit se do hradu pro nové je až moc jednoduché), proč nedat ten bonus na jednotky použitelné v bitvě (pokud teda není pointou toho obchodního modelu, že hráč co si zaplatí nezíská "reálnou" výhodu, jen urychlení a zjednodušení co se týče formalit... nějak to stále nejsem odhadnout, zatím to je takové bezpohlavní, prosím o potvrzení, zatím se mi líbí že to není "f2p, pay2win")
    ot3: Maximální počet jednoho předmětu ve stacku je prostě 20, deal with it. Možná by vylepšení inventáře mohlo zvětšit i maximum jednoho itemu na třeba 25-30, to by pak dávalo smysl, za tu cenu by si to asi zasloužilo možná i víc než 5 itemů navíc. Předpokládám že tenhle bonus se nepočítá na célý účet, jen na jednu postavu, pokud je to naopak, tak by se to možná při vybodnutí očí dalo přehlídnout.
    Last edited by mindlesSheep; 20.10.14 at 18:39. Reason: drobnosti

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by mindlesSheep View Post
    ot3: Maximální počet jednoho předmětu ve stacku je prostě 20, deal with it. Možná by vylepšení inventáře mohlo zvětšit i maximum jednoho itemu na třeba 25-30, to by pak dávalo smysl, za tu cenu by si to asi zasloužilo možná i víc než 5 itemů navíc. Předpokládám že tenhle bonus se nepočítá na célý účet, jen na jednu postavu, pokud je to naopak, tak by se to možná při vybodnutí očí dalo přehlídnout.
    to že se stackuje 20 dohromady to beru,ale pokud mám 1stack 10úlomků zkušeností 25% na hodinu,seberu další 3 a napíše mi to,že nemám místo v invu a nepřičte se to k těm 10,ale hodí se to zvlášť tak to asi není úplně v pořádku a zajímá mě,proč se tak děje ( a ne,spojit si to nemůžu)

Server
    CLA01
    a neliší se to třeba předmět od předmětu, resp peří/mince 20, úlomky, runy, svitky 10? nikdy sem tolik od jednoho svitku/úlomku neměl, to by možná stálo za vyzkoušení

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahoj. Zamyslíme se nad tím, ale zatím je třeba změnit důležitější věci.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO