Reply to Thread
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 41 to 44 of 44

Thread: Dobrodružství Karmínoví kupci (Crimson Trader) - dostupné od 30. října

Server
    CLA01
    Zatím to je feature, bug to bude až to budou dělat všichni

@Darken1 Nj, ty screeny mluví jasně, to je zase chyba překladu (tipuju spor mezi spirit/ghost) a všiml jsem si že posty se někde upravovat dají, někde ne...
    A abych to nějak uvedl, chápu tvůj postoj k nákupu rtuti, jen nechápu to brojení proti tomu, mě to přijde relativně ok, jsou to lepší jednotky než std. jednotky a jsou i dražší, pokud jde o nákup za pečeti (aspoň na první pohled, nepočítal jsem)

Server
    CLA01
    Jo posty se dají upravovat jedině na komunitní části fóra. S největší pravděpodobností je to spirit/ghost (stejně jako světice ty jsou taky jako podtyp duch). Brojil sem proti tomu, protože jsem věděl, že to bude ten samej případ jako se surovinama (čili že z obchodu koupíš víc než bys nasbíral za x bojů), ale budiž... zvířata zůstavají na místě i po tom co skončíš úkol, takže půjde získat i víc rtuti... tím pádem tak trochu přimhouřím oko nad tím že se eventové suroviny dají koupit

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Eldor67 View Post
    Tak jsem pro dnešek s událostí skončil. Po splnění úkolu v jedné destinaci v ostatních už úkoly nejsou aktivní.
    Za den z úkolu dostal dohromady 306 rtutí, tedy za celou dobu trvání akce lze získat cca 2400 rtutí, což stačí přesně na 20 ptáků bouře. Abych je mohl používat jako jednotku s rezervou, neobejdu se bez nákupu rtuti za pečetě.....
    Sice na splnění úkolu jsou jenom 3 vítězné boje, ale jednotky na mapě jsou dál a můžeš je mydlit celý den dokud ti nedojdou. Rtuti můžeš získat podle svého volného času a přístupných území.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Karmínoví kupci dnes pomalu končí. Více informací o konci naleznete v textu na začátku.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Reply to Thread
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5