Reply to Thread
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 31 to 40 of 44

Thread: Dobrodružství Karmínoví kupci (Crimson Trader) - dostupné od 30. října

Server
    CLA01
    :d :d

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Aktualizace: Dobrodružství Karmínoví kupci bude k dispozici od 30. října. Za zpoždění se omlouváme.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Tak jsem pro dnešek s událostí skončil. Po splnění úkolu v jedné destinaci v ostatních už úkoly nejsou aktivní.
    Za den z úkolu dostal dohromady 306 rtutí, tedy za celou dobu trvání akce lze získat cca 2400 rtutí, což stačí přesně na 20 ptáků bouře. Abych je mohl používat jako jednotku s rezervou, neobejdu se bez nákupu rtuti za pečetě.

Bez nákupu rtuti v podstatě celá akce ztrácí smysl.

Pro L30 klerika jsou boje celkem v poho, pro nekro L25 to byla podstatně tužší bitva.

Server
    CLA01
    Jen technická - když jste o 1 den den posunuli začátek akce, proč není posunutý i konec?
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Darken1 View Post
    možnost nákupu eventových surovin z mého pohledu snižuje atraktivitu eventu jako takového...
    A teď jinak, jsem těžce pracující, hraju co můžu, ale nevydá mi to na víc jak hodinku denně, ale eventové jednotky bych chtěl. Tudíž jsem rád že tu ta možnost nákupu je, co mi na to můžeš říct? Že pokud nechci/nemůžu trávit u hry 15 hodin denně, tak jsem lůzr a na nic v té hře nemám nárok?

Zatím ty jednotky nemám, ale koukám že jsou hezky rozdělené na 2x azyl a 1x necro. Necro které se stejně nedá healovat jinak než vysátím života/svitkem, takže to trošku ztrácí smysl. Fér by asi bylo udělat ty jednotky ne neutrální/azyl/necro, ale pro obě frakce (i kdyby měli mít necro přístup k nečemu co se jmenuje trošku jinak, jen kvůli tomu, aby to byla mrtvola a dala se oživovat a lore zůstal zachován)

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by mindlesSheep View Post
    A teď jinak, jsem těžce pracující, hraju co můžu, ale nevydá mi to na víc jak hodinku denně, ale eventové jednotky bych chtěl. Tudíž jsem rád že tu ta možnost nákupu je, co mi na to můžeš říct? Že pokud nechci/nemůžu trávit u hry 15 hodin denně, tak jsem lůzr a na nic v té hře nemám nárok?

Zatím ty jednotky nemám, ale koukám že jsou hezky rozdělené na 2x azyl a 1x necro. Necro které se stejně nedá healovat jinak než vysátím života/svitkem, takže to trošku ztrácí smysl. Fér by asi bylo udělat ty jednotky ne neutrální/azyl/necro, ale pro obě frakce (i kdyby měli mít necro přístup k nečemu co se jmenuje trošku jinak, jen kvůli tomu, aby to byla mrtvola a dala se oživovat a lore zůstal zachován)
    Můžeš stejně udělat jenom jeden quest denně čili kolem 300 rtuti celkem, takže pokud budeš chtít rtuť tak si quest odehraješ (viz. příspěvek od Endora)... a promiň když je 1000 rtuti za 449 pečetí, tak to opravdu košer není... Kdyby dali questové suroviny po eventu, tj. od 6.11. do tý doby než zmizí kupci tak by to nebylo až tak demotivující.

Server
    CLA01
    Můžeš stejně udělat jenom jeden quest denně čili kolem 300 rtuti celkem, takže pokud budeš chtít rtuť tak si quest odehraješ (viz. příspěvek od Endora)... a promiň když je 1000 rtuti za 449 pečetí, tak to opravdu košer není... Kdyby dali questové suroviny po eventu, tj. od 6.11. do tý doby než zmizí kupci tak by to nebylo až tak demotivující.
    EDIT: (příspěvek od Eldora)

Server
    CLA01
    EDIT: (příspěvek od Eldora)
    EDIT 2: cena je 499 ne 449 pečetí (ach jo, kdyby šlo normálně upravovat posty )

Server
    CLA01
    EDIT 3: Speciální jsou všechny živé, ani jedna nemrtvá takže žádné rozdělení - tj. výhoda pro azyl (zase). Duch totiž není to samé jako nemrtvý duch, takže azyl může vesele léčit bouřliváka kněžíma kdežto necro duchama ne (necru zbývá jen vysátí života a regenerace)

BBRothanglade, mohl bys prosím spojit moje příspěvky #36, #37, #38 a tento do jednoho?

Server
    CLA01
    Já mám po dnešku rtuti 390. Nevím jestli to je chyba, nebo to je běžné ale v momentě když dám opakovat boj, tak získám rtuť za obě dvě bity.

Reply to Thread
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast