Reply to Thread
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 44

Thread: Dobrodružství Karmínoví kupci (Crimson Trader) - dostupné od 30. října

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by COLLECTOR View Post
    Spíše mě zajímá něco bližšího k "unikátní sadě vybavení"
    Půjde o vzhled vybavení a oděv hrdiny.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Arkadiien View Post
    Konecne nejaky EVENT
    spise by me zajmalo so vse se da ziskat,dale npc se bude pohybovat?(jen když bude přítomen zadavatel úkolu Crimson Quest Giver. Jakmile tato postava odejde, skončí i střetnutí tohoto dobrodružství.) To nejak nechapu . Hlaven aby vse fungovalo jak ma hra nepadala a nebyla pretize a nenacitalo tak jako s doby krale klacka,kdyz se ucil valcit butrama a ja pak na to zase nekoukal jak bacil do lekarny:-) Jinak chvalim za event
    Ahoj. Jak psali kolegové na FB: Všechno je napsáno zde na fóru. Jinak "Jakmile tato postava odejde, skončí i střetnutí tohoto dobrodružství." - znamená to, že s koncem dobrodružství už tam postavy prostě nebudou a dobrodružství končí (postavy zmizí).
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Darken1 View Post
    Nejdřív si o mě něco zjisti (hrál jsem tuhle hru už ve verzi alpha!) a pak teprv říkej, že někdo nezapojuje hlavinku a podobně. Co máš za class? Klerik? Uvědom si že ne všichni hrajou za klerika. Navíc si vůbec nepochopil mojí myšlenku, proto se tě znovu ptám Jakou bude mít pro tebe cenu strávit x hodin/dní abys nasbíral určený počet surovin (předpokládám, že na nasbírání toho nebude tolik jako v "úžasném" obchodě), když budeš vědět, že kdokoliv si bude moct přijít poslední den a koupit si tolik surovin aby měl si mohl koupit všechny výhry? To mi teda opravdu moc motivační nepřijde.

Doslova jsem se rozesmál u "Nyní se tu hru konečně lidi naučí hrát", všímáš si někdy kolik žádostí je o pomoc i na velmi nízkých levelech, to jaksi s tvojí teorií nesouhlasí. Změny nejsou v pořádku, protože nebyli dostatečně dlouho otestovány (jsou některé s kterýma se dá žít - třeba rezervy vojsk a limity suroviny, ostatní jsou jenom na obtíž nebo by měli být aspoň trochu upraveny. Příjde ti v pořádku čekat na vylepšení radnice z levlu 6 na level 7 6 dní? Mě teda ne, a to nemluvím o potřebě kvant surovin aby sis tu radnici mohl vylepšit)

Držte se prosím tématu, o hře obecně diskutujte v sekci diskuze, ne zde. Díky.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Odhaleny podrobnosti o první nové jednotce.
    Last edited by BBRothangald; 24.10.14 at 15:27. Reason: Opraven odkaz.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Omlouvám se BBRothangalde, místo surovin měla v mém postu být zmíněna rtuť - takže to bylo k tématu (i když uznávám že některé části jsou víceméně off-topic)

Server
    CLA01
    Za EVENT palec nahoru. Rtuť budu sbírat i po baráku z teploměrů! Na thunderbirda bude třeba asi pěkné kvantum surovin, btw. mohli by se předem zveřejnit i množství rtuti za vyhranou bitvu a cenu jednotek?
    Díky předem.
    Jo a k možnosti koupit si věci z tohoto EVENTU ... programátoři musí taky něco žrát!

Server
    CLA01
    Odhaleny podrobnosti o druhé nové jednotce.
    Last edited by BBRothangald; 24.10.14 at 15:27.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Landras View Post
    mohli by se předem zveřejnit i množství rtuti za vyhranou bitvu a cenu jednotek?
    Bohužel ne, je mi líto.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Názvy jednotek aktualizovány na české varianty: Goblin, Bijec, Pták bouře. Crimson Traders jsou Karmínoví kupci.
    Last edited by BBRothangald; 21.10.14 at 15:31.
    BB_Rothangald

Arkady2000's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    Půjde o vzhled vybavení a oděv hrdiny.
    Takže jen kosmetika ?

A jednotky po skončení eventu nebudou k dispozici = i drobné ztráty budou defakto degradovat to co mám

suma sumárum, proč bych se měl tím eventem jako hráč zabývat, jaká je motivace když mi to pro hru samotnou nic nedá ?
    We just started!
    http://heroes-online.info/
    Pokud to myslíte vážně, pomozte nám naplnit stránky obsahem - první české FAN stránky o M&M:HO

Reply to Thread
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast