Results 1 to 2 of 2

Thread: [BŁĄD] Misja - zabijanie stworzeń a naliczanie punktacji oraz wyrzucanie rzeczy

Server
    CLA01

[BŁĄD] Misja - zabijanie stworzeń a naliczanie punktacji oraz wyrzucanie rzeczy

Witam, dzis zauważyłem pewien problem, jak wszyscy wiemy można wykonać misję z tablicy misji/gildii np. zabić 100 Ghuli czy jakichś tam innych stworzeń. Gdy klikniemy ok zaczynamy misje i mamy 0/100 stworzeń.

Dziś przyjąłem podobną misję lecz by zabić 460 Tropicieli dusz (te szczurzopodobne stworzenia w Dolinie Kajdan czy jakos tak)
    Gdy rozpoczynam misję z tymi jednostkami widzę niebieską strzałkę nad nimi by je atakować jako misję, lecz gdy zabijam postacie niestety punktacja za nie się nie nabija. Przypadkiem odkryłem ze zamiast nich moge zabijac "Poszukiwacze" dusz i wtedy punktacja sie nabija. Niestety jak wszyscy wiemy te drugie jednostki sa nieco silniejsze od tamtejszych i ciężko zabić 460 sztuk w prau walkach.

Prosiłbym o naprawienie błędu bo przysporzył trochę problemów.

Problem nr 2wa a w sumie bardziej sugestia to w momencie gdy wyrzuca sie cos z plecaka powinien byc przycisk "cofnij" tak jak w przypadku sprzedaży artefaktów w sklepie. Pare razy przydarzyło mi sie ze całkiem przypadkiem wyrzuciłem nie to co co chciałem np 17 zwój agonii a to troche kosztuje czy artefakt który chciałem założyć.
    Pozdrawiam Szer!

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Zadania z tablic, mogą się zbugować (sam doświadczyłem tego ostatnio). Dlatego dobrze jest, wysyłać nawet krótkie info (+ zrzut ekranu) z tym problemem do pomocy > http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

blog.heroes-online.com
    F.A.Q.-Czyli-zbiór-najczęściej-zadawanych-pytań!
    POMOC Regulamin
    All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.