Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: {Problem} Zapomniane Ziemie

Server
    CLA01

{Problem} Zapomniane Ziemie

Witam

Mam pewien problem z tymi lochami , uważam ze są one za trudne odrazu gdy wchodzę dostaje se 37+35 Lordowie wampirów i 175 głodnych ghule.

Odrazu mam walkie 1 bez możliwości obejścia jej co powoduje ze jest nie do przejścia , gdy ja mam 11k siły ataku a ona 18k siły ataku staja się to jak walka z wiatrakiem bez sensu . Czy nie dało by sie ich siły obniżyć albo choć możliwość obejścia tych 1 . Jak widziałem filmy z wersji sprzed 2 miechów to tam mieli banalne walki z nimi .

zagrajmy8's Avatar
    Server
    CLA01
    Zapomniane ziemie mają być trudne, po prostu jest to wyzwanie. Na zapomniane ziemie najlepiej przychodzić z lvl'em 22-26, a nie 10-18 ;v
    Ja osobiście przeszedłem zapomniane ziemie bez większego trudu, na lvl'erze 21. - Boss był na poziomie śmiertelnym, aczkolwiek jest bardzo prosty.

Server
    CLA01
    Rozumiem ze ma być trudno , ale z lvl20 tez nie daje rady , parę osób się pytałem i mówili ze nawet jak mieli 24 czy 27 lvl to i tak było trudno

Nevele's Avatar
    Server
    CLA01
    No niestety teraz zrobienie ZZ rycerzem jest prawie niemożliwe. Jak grasz magiem i masz dobrze dobrane skille to jeszcze jakoś idzie, ja ostatnio miałem walke 21k siły przeciw 39 i jakoś się dało co prawda ze stratami ale jednak jakoś poszło.

Server
    CLA01
    oj tam, oj tam... ja zrobiłam ryckiem bez większych problemów juz kilka tur zapomnianych... trzeba sie w zwoje regeneracji i sanktuarium tylko zaopatrzyć... przydaje się też rozkaz i osłabienie umysłu... no i nie ma sensu wszystkich mobków rozwalać... wybierasz tylko te, które dobrą armię dają i na bosa idziesz
    raz tylko nie udało mi sie ich przejść... mając jakiś 12 czy 13 lvl maga nekro...
    gram kilkoma postaciami i chyba na rycku z przystani największa frajda

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by fendi39 View Post
    ..trzeba sie w zwoje regeneracji i sanktuarium tylko zaopatrzyć... przydaje się też rozkaz i osłabienie umysłu... no i nie ma sensu wszystkich mobków rozwalać... wybierasz tylko te, które dobrą armię dają i na bosa idziesz...
    gram kilkoma postaciami i chyba na rycku z przystani największa frajda
    Zgadza się, przed wyprawą do ZZ, wkładamy do sakwy co bardziej potrzebne zwoje ( dajemy sobie spokój z runami,kapliczkami, artefaktami - system je zamraża, w zamian podbija nam statystyki). Sprawdzamy swoje zdolności ( wojsko w slotach też można odpuścić ), będąc na miejscu sprawdzamy wojska w lochu ( do zdobycia i te, z którymi przyjdzie nam walczyć ) i podejmujemy decyzje, walczymy czy odpuszczamy.

Ryckiem Przystani faktycznie największa frajda, a na samym końcu, jak ukatrupimy Wielogłowego Pożeracza i wyskoczy nagroda
    Podgląd bossa

blog.heroes-online.com
    F.A.Q.-Czyli-zbiór-najczęściej-zadawanych-pytań!
    POMOC Regulamin
    All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Server
    CLA01
    Witam, mam trochę inny problem z ZZ. Wszedłem, zabiłem co trzeba (robiłem to po raz czwarty chyba) no i koniec, nie ma artefaktu, nie można odebrać nagrody.Wcześniej nie miałem żadnych problemów. Mam screena, ale nie umiem go zamieścić . Proszę o odpowiedź.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Nie ma zlotej skrzynki do podniesienia ,po zabiciu wieloglowego ?
    To ladnie dzieki ze uprzedziles o nowym bledzie w grze,postaraj siew wklejic screena z gry.

TinyPic.pl ,imageshack czy jakis inny i wklej tu linka url dla forum

Czym szybciej tym lepiej ,bo nie dostac nagrody za zz to juz ostre przegiecie

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

kirkus132
    Guest
    to jak z prezentem na święta, niektórrzy nie dostaną

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Kurde no czekam na prezent od 23 grudnia,napewno sa bardzo zajeci wdrazaniem nowych technologii do gry i po weekendzie cos odpisza w tej sprawie

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Page 1 of 2 1 2 LastLast