Results 1 to 5 of 5

Thread: AI nepřátel při možnosti "doražení" skupiny

Server
    CLA01

AI nepřátel při možnosti "doražení" skupiny

Všiml jsem si, že AI nechává skupinu přežít, s jednotkami vojáků, i když ji může dorazit a zamezit mi tak v jejím doléčení, přijde mi to docela nelogické, na léčení je tu založená většina bojů a AI by se to (podle mě docela logicky) měla snažit nějak countrovat, nebo to je schválně jako takový "treat" pro hráče? Nechtěl bych si na to nějak stěžovat, ale dává mi to možnost jednak zcela zvrátit boj, kde jsem se vlastní chybou zařízl a navíc i možnost vyhrát souboje, které bych imho neměl mít možnost moc vyhrát, ať už jsem countrován jednotkami a měl bych zvolit jinou taktiku, anebo je prostě mimo moji ligu.

EDIT: sry, moc tabů a špatné subforum, šlo by prosím přesunout do sekce s bojem?

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Tohle je podle mě pozitivní věc, že ti AI dá nějakou šanci. Nicméně nejsem si jist, jestli to vývojáři nebudou ještě pilovat, nejspíše ano.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    AI jde po nebezpečné jednotce a tak neplýtvá úderem do jednotky s několika vojáky. Taky radši sejmu 30 velkých pavouků než dobíjet 3 malý. Na ty dojde později.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Zajímalo by mě jaký je rozdíl mezi tím když dám aby se nepřítel ztáhl, nebo ho dorazím ( víc XP, najdu lepší předmět)

a ještě jestli se jednotky znovu objevují následující den nebo restart serveru zdá se mi, že některé ano, ale jistý si nejsem

děkuji za odpověď

Server
    CLA01
    Stáhnutí nepřítele nic neovlivňuje, takže žádný... ušetří ti to čas, pokud si nepřišel o žádné jednotky... Většina nepřátelských jednotek se po určité době respawnuje (nevím přesně za jak dlouho)