Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 33

Thread: ucet je jiz pouzivan

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Hrabi88 View Post
    K***a! Už 30 minut se snažim dostat na svůj účet a pořád mi tam skáče "účet je již používán". Zkusil jsem se odhlásit a přihlásit, smazat cache/cookie, restartovat prohlížeč/pc, spustit hru z jiného prohlížeče/počítače a pořád nic. Co s tím?
    Problém je spojen s celkovými problémy serveru MMHO. Více v prohlášení zde: https://www.facebook.com/MMHO.CZ/posts/1464037543849648
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Taky stejny problém a restart v nedohlednu

Server
    CLA01
    Ahoj. Kontaktuj prosím podporu. Vyřízení záležitosti ale bude trvat, podpora je zahlcená. Nicméně restart proběhne 10. září, bude aktualizace.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Ještě sem přidám první pomoc. Mělo by pomoct následující: odhlášení ze hry i ze stránky (!), vyčištění cache prohlížeče, reinstalace Adobe Flash Player, vyčištění cache apliakce Flash aktualizace prohlížeče, spuštění hry v jiném (aktualizovaném) prohlížeči.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Nevím jak ostatním ale mě ani tato první pomoc nepomohla..

Server
    CLA01
    No v podstatě to nemůže ani pomoct. Jelikož se člověk do již přihlášené hry nedostane, nemůže se tudíš odhlásit a hned první krok nejde splnit. Takže to chce restart serveru. A promiňte, ale opravdu čekat do 10. je dlouhá doba. To nejde provést restart dříve?

Server
    CLA01
    Dlouhá doba to je a to někteří čekají už teď přes týden.. Ale zřejmě jim jsme tak trochu u zadnice..

Server
    CLA01
    Ahoj sice mam jiny problem než ostatní ale třeba mi taky pomužes - na support jsem již psal .
    Včera večer jsem v poklidu hrál udělal krásny level 21 a dnes ráno si zapnu počítač a chce to abych se zaregistroval - dobře napíšu uživatelsky mail a heslo abych se znovu přihlásil a hra mi řekne, že nic at se zaregistruji , dobře možna sem se přihlasil pod google+ učtem ( no vystřídal sem všechny sve maily a vysledek stejny ) Vytvořil jsem si novy učet (tento) a jdu se podívat na forum na members třeba tam budu mít napsany email pod kterým sem zaregistrovaný jenže jmeno CernyPrinc v members není . Napadají mě myslenky jako že chyba databáze ? omylem vymazany učet adminem ? umyslně vymazany učet , dalsí nevysvětlitelná možnost ? Mohl by ses na to prosím podívat ?
    Děkuji předem .

Edit _ ted mě napadla jedna věc : hraju pod mailem xxxxx@gmail.com (registrace pomocí google+) včera večer jsem se chtel podívat jestli mi to pujde i na tabletu, ale dal sem registrovat jako FB jenže fb ma stejnou mail adresu jako google+ : nemohlo dojít k tomu že se mi přemazal profil smazal stavajíci a vytvořil nový?

Ps mail byl zaměrně poupraven )
    Last edited by BilyPrinc; 08.09.14 at 14:20.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BilyPrinc View Post
    Ahoj sice mam jiny problem než ostatní ale třeba mi taky pomužes - na support jsem již psal .
    Včera večer jsem v poklidu hrál udělal krásny level 21 a dnes ráno si zapnu počítač a chce to abych se zaregistroval - dobře napíšu uživatelsky mail a heslo abych se znovu přihlásil a hra mi řekne, že nic at se zaregistruji , dobře možna sem se přihlasil pod google+ učtem ( no vystřídal sem všechny sve maily a vysledek stejny ) Vytvořil jsem si novy učet (tento) a jdu se podívat na forum na members třeba tam budu mít napsany email pod kterým sem zaregistrovaný jenže jmeno CernyPrinc v members není . Napadají mě myslenky jako že chyba databáze ? omylem vymazany učet adminem ? umyslně vymazany učet , dalsí nevysvětlitelná možnost ? Mohl by ses na to prosím podívat ?
    Děkuji předem .

Edit _ ted mě napadla jedna věc : hraju pod mailem xxxxx@gmail.com (registrace pomocí google+) včera večer jsem se chtel podívat jestli mi to pujde i na tabletu, ale dal sem registrovat jako FB jenže fb ma stejnou mail adresu jako google+ : nemohlo dojít k tomu že se mi přemazal profil smazal stavajíci a vytvořil nový?

Ps mail byl zaměrně poupraven )
    Bohužel budu muset odkázat na podporu přes stránky MMHO.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Při vstupu do nájezdu mě hra odpojila z důvodu neplatné relace. Zpátky se přihlásit nejde (nepomohlo ani vymazání historie + cache flashe), vždy vyskočí "Tento účet je již používán".

Tímto se omlouvám partě, se kterou jsem měl jít na daný nájezd.

Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast