Results 1 to 5 of 5

Thread: zbytky polštiny na fóru

Server
    CLA01

zbytky polštiny na fóru

sem tam se na fóru ocitne nějaký ten polský nápis, mohl bych říct že nejsem hater, ale ze spousty zkušeností nejen s MMO hrami, ale i vyrůstáním v pohraničí a čtením zpráv jsem si vypěstoval jistou averzi k tomu národu a jeho jazyku. Vím že polsko je pro vývojáře her zlatý důl, ale dalo by se těch pár zbytečků prosím odstranit?
    PS. nikdy se mě nikdo z polska nesnažil jak aktivně, tak pasivně, například svým jednáním přesvědčit o opaku

PPS. možnost přepnutí celé hry/webu do angličtiny bych uvítal asi ze všeho nejvíc, ale nikde jsem na to nenarazil

Server
    CLA01
    Máme společný server a tudíž i společnou instalaci VBulletinu (fórum), nevím jestli je technicky možné aby bylo CZ fórum samostatné. A jestli chceš angličtinu tak jdi na druhý server (INT2 - respektive http://clb.heroes-online.com/en-US), náš server (INT1) je dostupný jenom v češtině, polštině, španělštině a rumunštině.

Server
    CLA01
    takže to není chyba pro místní adminy? to opcje zaawansowane vedle post quick reply apod?

Server
    CLA01
    Nejsem admin, tak za ně mluvit nemůžu... jenom konstatuju stav, a imho jedno tlačítko v polštině není tak důležité (tzn. myslím, že je spousta důležitějších věcí, který by se měli řešit)

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Bohužel fórum je pro Poláky a Čechy zároveň, takže nám občas nějaká funkce nebo popis tlačítka utečte z polštiny sem. Je to chyba, časem ji opravíme, ale momentálně to nemá prioritu.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO