Results 1 to 5 of 5

Thread: Okienka czatów

Yaciesh's Avatar
    Server
    CLA01

Angry Okienka czatów

bardzo przeszkadza jak za każdym razem rozpoczynając bitwę muszę dodatkowo zamykać okienko czatu bo zasłania mi pole widzenia / ponadto spowalnia to rozgrywkę gdyż utworzenie połączenia z czatem (często niedziałającym) zużywa zasoby serwera (to jak stałe szukanie przez telefon zanikającego sygnału)
    jak będę chciał sobie nieoczekiwanie z kimś pogwarzyć to przecież mogę kliknąć na strzałeczkę .....

Server
    CLA01
    Ok, weźmy np. coś takiego, zaczynasz walkę we dwóch, okienko czatu się nie otwiera, Ty pisząc do drugiej osoby nie wiesz czy jest na tyle ogarnięta, że to okienko czatu będzie aktywowała.
    Jak widać jest to dość ciężka sprawa, także z mojej jednak strony wolę, aby to okienko czatu zostało jak jest, przynajmniej komunikacja z drugą osobą w bitwie mi nie ucierpi.

Pozdrawiam

Server
    CLA01
    Witam nie działa mi gra nie chce sie załadowąc wie ktośo co chodzi

Server
    CLA01
    Mnie najbardziej wkurza, jak znika czat przy przechodzeniu przez portale.

Server
    CLA01
    Co do czatu jedynym utrudnieniem jakie zauważyłem , które mnie osobiście wkurza jest przeskakiwanie okienek czatu np. z drużynowego na ogólny
    i niejednokrotnie widzimy na ogólnym - upsss nie tu miało być