Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: Pořadí jednotek - Hrdinské bitvy - odměny

Server
    CLA01

Exclamation Pořadí jednotek - Hrdinské bitvy - odměny

Vážení,
    měli byste se malililililinko víc zamyslet nad systémem odměňování.

Teď jsem bojoval hrdinskou bitvu, kde jsem (mou vlastní blbostí) přišel o 60up světic.
    Povraždil jsem cca 1200 jednotek.
    A odměnou mi byl jeden svitek REGENERACE

To si fakt dělají autoři hry legraci????
    Nemyslíte to vážně, že ne? A není to jednou, je to pravidelně, Vždyť ty hrdinské bitvy nemá smysl vůbec hrát.

Dále se pravidelně přehazuje pořadí, kdy jaká jednotka bude hrát.
    Ke konci kola vidím nějaké pořadí, tak s tím pořadím počítám a další kolo je to jinak.
    To také není nejlepší !!!

Děkuji za feedback.

RaSvaj's Avatar
    Server
    CLA01
    K odměnám se připojuji je to k vzteku když dostanu za smrtící hrozbu malý lektvar many nebo svitek, popřípadě artefakt pro level 3-4 nižší než jsem

Přehazování pořadí je podle mně normální a děje se to v závislosti na iniciativě, která se průběhem boje (různá kouzla + atd) mění a pořadí jednotek se proto na začátku dalšího kola může změnit. Koukej se občas na šipky u jednotek červená/modrá nahoru/dolu myslím na detailu jednotky kde je občas i několik šipek směrem dolu a nahoru.
    Cech TheMaestro
    http://www.mmho-fan.cz/

Server
    CLA01
    S tím pořadím jednotek - nemáte něco, co ovlivňuje tu "iniciaci" u jednotek?

Server
    CLA01
    Začal jsem hrát nedávno za NECRO rytíře.
    Dnes jsem viděl u obelisku poučku, že sbíráním OBELISKU se dostanu na zajimava mista, kde ziskam FIALOVY, nebo ZLATY artefakt.

To mi pripomina, ze kdyz jsem naposled mapu slozil, hydru zabil (s mojim KLERIK DRACI level 2), tak jsem dostal jen obycejny artefakt
    S tim by chtelo taky neco udelat.

Ad ta iniciativa.
    Když už odehrává pouze poslední jednotka (HERO), a vidím posloupnost jednotek na další kolo a to se po odehrání poslední jednotky zpřehází, tohle je problém !!!
    To je podle mě vada.
    Last edited by JaraTheGreat; 13.10.14 at 01:29. Reason: update

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by JaraTheGreat View Post
    Ad ta iniciativa.
    Když už odehrává pouze poslední jednotka (HERO), a vidím posloupnost jednotek na další kolo a to se po odehrání poslední jednotky zpřehází, tohle je problém !!!
    To je podle mě vada.
    Odehranim posledni jednotky konci kolo -> muze skoncit nejake kouzlo nebo pokrik co snizuje nebo zvysuje ini a meni puvodni ini jednotek kterou znovu prepocita znovu seradi jednotky na zacatku dalsiho kola.

Server
    CLA01
    Tohle chapu, ale kdyz uz ty jednotky maji odehrano, mel by se zobrazovat stav pristiho kola tak, jak skutecne ma byt, vcetne toho, ze se vypnou nejaka kouzla (a ne ze si to na zacatku kola spocitam a prehazu).
    Pak je takove napovidani silne matouci.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Odměny ještě budeme ladit. Co se týče pořadí jednotek, přesně to popsal RaSvaj. Není to matoucí, prostě na začátku každého kola mrkni na pořadí. Nelze například zohlednit, že se někdo rozhodne v bitvě čekat nebo bránit - to se přece zohlednit na začátku nedá.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

HyNo's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    Není to matoucí, prostě na začátku každého kola mrkni na pořadí. Nelze například zohlednit, že se někdo rozhodne v bitvě čekat nebo bránit - to se přece zohlednit na začátku nedá.
    Ale je!!! On myslel, ze kdyz si na jednotky hodis treba vypad, coz je +iniciativa a trva jedno kolo (!!!), tak v baru dole muzes stale i v nasledujicim kole videt, ze jednotky jsou pocitany jako pod vlivem zmineneho vypadu!!! To znamena, kdyz si to nehlidas a nepocitas s tim, tak si v dalsim kole zmaten :-) a musis vymyslet co s tim. Je zde dost kouzel a pokriku, ktere ovlivnuji iniciativu, tudis orientace v tomto je narocna a zdlouhava. Vyresit se to prece da! Akorat to musi vyvojari zohlednit a spravne to napsat.
    Last edited by HyNo; 15.10.14 at 21:11.

Server
    CLA01
    O bránění a čekání vůbec nejde. Jde o to, že v průběhu kola kdy dotyčný hráč aplikoval nějaké zvýšení iniciativy (např. Inspirovaný útok) se mu ukazuje i část kola následujícího - které je ale také ovlivněno zmíněným kouzlem, pro srovnání jsem si udělal dva screeny:

Konec prvního kola (Inspirovaný útok +3 iniciativa):
    Velký červ - Iniciativa 10
    Upíři - Iniciativa 9
    Malý červové - Iniciativa 7
    Duchové - Iniciativa 6

Začátek druhého kola (kouzlo skončilo)
    Velký červ - ini 10
    Malý červové - ini 7
    Upíři - ini 6
    Kameňáci - ini 4
    Duchové - ini 3

Myslím si, že by bylo dobré to zobrazovaní pořadí opravit, protože jak říká HyNo člověk se nemusí kouknout a pak to pro něj může být matoucí...
    Last edited by Darken1; 16.10.14 at 11:37. Reason: Přidán správný screen č.2

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Ok, uvidíme, co se dá dělat.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Page 1 of 2 1 2 LastLast