Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: Przystan Rycerz

Stochlik93's Avatar
    Server
    CLA01

Przystan Rycerz

czy rycerz w przystani ma jakis set z bonusem do plomieni chwały czy tylko kleryk ?

Server
    CLA01
    nie ma tylko legendy zostają

Server
    CLA01
    Rycerz nie ma nic , został pozbawiony wszystkiego. szkoda czasu . Niech graja nim barany które sp....y grę .
    Last edited by jemen2; 12.10.14 at 15:09.

Server
    CLA01
    Witam, a ja mam takie pytanie odnoście rycka z przystani. Wbilem 30 lev skonczylem z sandro 2 i teraz pytanie, czy ktoś radzi sobie bez problemów dalej? Poszedłem sobie dorgę do bossów zacząć oczyszczać, to normlanie maskara. Walczę składem 1xinkwizatorzy 3xserafy i 2xniebianki i normalnie jak do tej pory raczej bez problemu wszystko robiłem, to tutaj normalnie masakra. Starty ogromne, leczyć nie nadążam. Może ktoś zarzuci jakieś ciekawe pomysły na skład woja lub jakieś sugestie?

FeaR's Avatar
    Server
    CLA01
    Specjalnie zaawansowanym rycerzem to nie jestem. Gram 1x inkwizytor, 2x kusznik, 2x płomień, 1x pretorian. Z aniołów zrezygnowałem, tak czy siak spełniały rolę tanka. (po 1 stacku kusznika i płomieni wymiennie w zależności na przeciw czemu walczę). To jest setup na zwykłe misje, niektóre bossy. Gdy przychodzi do tygodniówek, które biją obszarowo biorę wojska nekropolii.

Żadnych cc u rycerza zmusza do używania płomieni, żeby mieć większą kontrolę nad polem walki. Mając 1 kapłana nie możesz pozwolić przeciwnikowi atakowanie kilku stacków, bo ich nigdy nie wyleczysz. Zaopatrz się w zwoje, drenaż życia potrafi zdziałać cuda zwłaszcza na jednostkach, które nie są narażone na odwet.

Umiejętności jakie polecam: szarża, natchnione, kontruderzenie, zemsta, rozkaz, posiłki, piętno, opór, leczenie. Innych praktycznie nie używam z braku akcji bohaterem. Atak prewencyjny jest dobry, ale zrezygnowałem z anioła a pretorian ma domyślnie go. niestety leczenie kokosów nie robi z racji niskiego wsparcia, ale daje radę.
    Poruszę jeszcze kwestię odsieczy. Moim zdaniem bardziej przeszkadza niż pomaga, przez ten skill przeciwnik ma tendencję do zmieniania targetu.
    Fahye | Nekromanta

Server
    CLA01
    Dzieki, ale widze że przez te zmiany mało rycków gra na wysokich lev albo nie chcą się dzielić swoimi uwagami na temat tego bohatera)

Server
    CLA01
    Według mnie najlepszy skład dla rycka to 3 plomienie 2 inkwizytorzy i serafa , tym skladem mozna zrobic wszystkich tygodniowych bossow bez stra,t oprocz czerwa i przedwiecznego, u rycka licza sie przede wszystkim moc i szczescie, okolo 2500 mocy i 1100 szczescia powinno wystarczyc

FeaR's Avatar
    Server
    CLA01

Niestety bez strat to nie jest, ale są pomijalne. Przyznam, że ten setup na przedwiecznym jest słaby, moje płomienie po kilka tur nie mogły się ruszać od szamanów, ale można ;]
    Fahye | Nekromanta

Server
    CLA01
    Jeżeli uda wam się dotrwać do 2 rundy bez strat to przedwieczny jest do zrobienia spokojnie bez strat. Po prostu jak się wybije wszystkie mooby zostawia się 1 oślepionego stacka i bije się przedwiecznego. Jak się go już ubije to można się drenażami czy tam zwojami regeneracji wyleczyć. To samo można stosować na czerwiu aczkolwiek nie robiłem tego na nim bo nie robie go od dawna.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Stochlik93 View Post
    czy rycerz w przystani ma jakis set z bonusem do plomieni chwały czy tylko kleryk ?

pradawny dla rycka z bonesem dla plomieni

Page 1 of 2 1 2 LastLast