Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 18 of 18

Thread: Przystan Rycerz

Server
    CLA01
    Szkoda gadać na temat rycerza z przystani...
    Zagrałem sobie jeden mecz PVP moim rycerzem. Jak zobaczyłem jakie czary ma Kleryk to się załamałem...
    Oślepienie, Pacyfikacja, Leczenie elit itp... To jest chore! W dodatku 3 ruchy bohaterem na rundę!
    Rozkazu wodza nie ma co używać bo od razu przepadnie. Zaraz przed moimi 26 Serafami rzuca pacyfikację i nic nie mogę zrobić a ten atak by bardzo pomógł w walce!
    Już wiem dlaczego tak dobrze się nim niszczy bossów. W dodatku typowe okrzyki bohatera mocy i posiłkowanie ma też Kleryk... NIECH KTOŚ TO ZMIENI bo bohaterowie mocy są strasznie słabi na tle kleryków.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    rycerzami fajnie sie gra , mozna spokojnie zrobic watek fabularny , pobawic sie z bossami etc .

jedyny minus to pvp , tam nie ma sensu wchodzic rycerzem, bo to czysty masochizm

nie ma obecnie pvp jest mvm , czyli mag vs mag , bo tylko klerykami i magami smierci mozna cokolwiek ugrac
    pozdr

Server
    CLA01
    Witam, wgrana nowa poprawka i oczwiście rycek odczuwa to na swojej skórze. jakieś przemyślenia odnośnie skłądu woja macie?

ja chodzę kapłanem... 3xpłomienie... 2ximperialne gryfy... te ostatnie, to chyba jedyne rozwiązanie po ostatnich aktualizacjach

Server
    CLA01
    A jak inny rycerze przystani?? Wiem, że jest nas bardzo mało ale może dzieki tym informacją nie każdy uzna naszą postać za straconą, choć jest tego bardzo blisko:/

miHAU92's Avatar
    Server
    CLA01
    Wymieniłem serafy za krzyżowców póki jest nieźle, choć na bossy biorę blondyny ze względu na debuffa. Inkwizytor/kapłan podstawa, no i 4 płomienie do stunowania. Krzyżowcy po update są świetni, z posiłkami i ich szarżą ładnie cisną jako tank + czasem to ich "latanie" przydaje się, żeby wjechać w coś od pleców.
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    -to TY osiagnales experta w trolingu

http://heroes-online-wiki.com

Server
    CLA01
    .
    Last edited by alexaleksandra; 08.01.15 at 15:37.

Server
    CLA01
    inkwizytor + 4x blondynki + pretorianie wszystko bez strat ,zwoje uzdrowienia i drenazu po 20 ,żadko uzupełniam do fabuły wystarcza w zupełności

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2