Results 1 to 4 of 4

Thread: Město

Server
    CLA01

Město

Zdravím,
    na něco jsem náhodou přišel, možná to tu někdo psal, ale mezi tolika tématy pomocí vyhledávání .. Není to tak snadné..
    Jde o to, že pokud zbouráte budovu na výrobu vojáků (chápejte jako vojáky etc..) a pak opět postavíte (30 vteřin) - je úplně plná a můžete ihned najímat nové vojáky, aniž byste museli čekat.. Chápu, že na začátku to bylo - ale myslel jsem, že je to nascriptované tak, že to udělá jen při první výstavbě.. Proto by bylo možná dobré to udělat tak,že pouze při prvním postavení budovy je plná.. Jinak nemám vojáky - budovu zbourám a postavím (30 vteřin čekání mi nic neudělá) a pokud mám goldy, tak hned můžu najmout..

Je to schválně, nebo je to chyba? Jinak je mi to jedno, já jsem jen potřeboval stavební povolení na dokončení úkolu..

Server
    CLA01
    Teď si nejsu jistý ale nedostanu při zbourání budovy z5 jen stavební povolení, ale dřevo a ruda propadne? Pak by to najímání zbouráním byla docela drahá sranda.

Server
    CLA01
    U základní budovy žádná ruda není potřeba, trošku dřeva ano, ale jde o to, že za tu malou cenu máš 120 jednotek tuším v podstatě za minutu.. Stačí Ti dřevo a zlato..

Edited: Tak oprava - výstavba té budovy nestojí nic, krom povolení na stavbu. To znamená, že zbourám budovu (konkrétně hřbitov), postavím za 30 sec a mám 120 vojáků hned, za 8 hodin to mohu opakovat..

Smí se to tedy využívat, nebo je to chyba a bude to opraveno?
    Last edited by Shadowhacker; 11.10.14 at 02:35. Reason: Doplnění

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Shadowhacker View Post
    U základní budovy žádná ruda není potřeba, trošku dřeva ano, ale jde o to, že za tu malou cenu máš 120 jednotek tuším v podstatě za minutu.. Stačí Ti dřevo a zlato..

Edited: Tak oprava - výstavba té budovy nestojí nic, krom povolení na stavbu. To znamená, že zbourám budovu (konkrétně hřbitov), postavím za 30 sec a mám 120 vojáků hned, za 8 hodin to mohu opakovat..

Smí se to tedy využívat, nebo je to chyba a bude to opraveno?

Tohle je exploit (využití designu hry k "neférovým" nebo nestandardním řešením). Tohle se opraví.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO