Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: hledám cech

Server
    CLA01

hledám cech

ve stručnosti:
    -zatím lv28, prakticky denně hrající aspoň tu hoďku, o víkendech mám času mnohem víc
    -26 let, vysokoškolák, inteligentní, nepotřebující balit všechno co má ženské jméno
    -komunikativní, ochotný, nápomocný
    -momentálně v nějakém cechu poláku kde sice pasivně vyžírám questy bez podílení se na nich, ale podílet bych se na nečem chtěl

EDIT: až bude konec bety, tak asi i ochotný utratit nějaký ten cash
    Last edited by mindlesSheep; 30.10.14 at 12:23.

Server
    CLA01
    bump, stále hledám

Server
    CLA01
    kde najdu ten cech? nekromat

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Doporučuju poptat se i ve hře, případně zapátrat více tady na fóru. Dost aktivní je tu cech The Maestro.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Mindles jestli máš zájem vezmu tě do cechu jsme začínající cech který jsme založili s lidmi z práce. Když tak si mě přidej do přátel krakenakCZE

Server
    CLA01
    hezká nabídka, jak jste na tom s nájezdy a podobnými cechovními lahůdkami? vzhledem k tomu že svoje extra aktivní mmo období mám už za sebou, tak bych měl spíš zájem jít někam, kde to už žije a kde je dostatek hráčů na společné hraní, pomoc (oboustrannou), kde se řekne že "teď splníme tenhle úkol" a jde se plnit a splní se. kolik vás tam je, jak jste na tom s lidma (počet, průměrný lvl, medián lvlu apod)

Server
    CLA01
    Jsme zatim tři tak to asi nic pro tebe nebude jinak s ukolama atd si pomahame

Reply to Thread