Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 36

Thread: Potwierdzenie przed wydaniem pieczęci

Server
    CLA01

Potwierdzenie przed wydaniem pieczęci

Wydawałoby się że potwierdzenia przed wydaniem realnej kasy - w formie PB - są standardem... jak widać w Herosach ktoś o tym zapomniał. Robienie nachalnych okienek z gigantycznymi przyciskami aby wydać PB i do tego brak jakiegokolwiek potwierdzenia wydania PB. Gratuluję pomysłu.
    Kupienie czegoś czego się nie chciało podnosi co prawda ilość wydanych PB, ale gwarantuje wam że na dłuższą metę to się nie opłaci.

Gra przeglądarkowa ma to do siebie że ludzie grają z różnych urządzeń, gdzie łatwo o pomyłkowe kliknięcie, kiedy chciało się tylko użyć scrolla. Ja w ten sposób straciłem 3000 PB. Jeśli chodzi o mnie ja już PB nie zakupię - straciliście 1 klienta.

==========

Brak potwierdzeń dla:
    - zakup pracownika do magazynu
    - zwiększenie limitu surowców
    - zakupy w sklepie
    - podgląd jednostek ("szczegół") przy rozpoczynaniu bitwy
    - start bitwy automatycznej - w chwili gdy konczy sie licencja wyswietla sie 0, klikamy start i zjada pieczecie bo wlasnie sie skonczyla licencja
    - szybkie wybudowanie budynku / przyspieszenie rekrutacji wojsk
    - zakladanie pieczeci na wyprawie
    - odslanianie mapy zapomnianych ziem - przy drobnej zacince i wykorzystywanie odlamkow obelisków można się naciąć na niechciany zakup
    Last edited by Arran0; 10.10.14 at 12:13. Reason: Dodanie listy braku potwierdzeń

Server
    CLA01
    Mnie osobiście nie zdarzyło się jeszcze wydać kasy na PB i jakoś żyję i gram

Kai_Man's Avatar
    Server
    CLA01
    @ Kaczusiowa co to kogo obchodzi, czy wydajesz, czy nie? Jak nie wiesz po co jest temat, to raczej nie powinnaś się odzywać. EOT.

Ja napisałem do supportu, że to jest doprawdy NIEDOPATRZENIE właśnie z tym brakiem potwierdzania wydawania PB. To frustrujące i żenujące, jeśli to tylko SKOK NA KASĘ, a nie GŁUPIE NIEDOPATRZENIE.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Kaczusiowa View Post
    Mnie osobiście nie zdarzyło się jeszcze wydać kasy na PB i jakoś żyję i gram
    super tylko co to ma wspólnego z tematem przypadkowego wydania PB ?

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Arran0 View Post
    jak widać w Herosach ktoś o tym zapomniał.
    Zapewniam Cię, że nikt o niczym nie zapomniał. Nie ma też przypadkowości w aktualnym stanie rzeczy, dowód:
    Quote Originally Posted by Arran0 View Post
    Kupienie czegoś czego się nie chciało podnosi co prawda ilość wydanych PB,
    [...]
    Ja w ten sposób straciłem 3000 PB.

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witaj Arran0!

Przed dokonaniem każdego zakupu w grze, pojawia się okienko z potwierdzeniem. Zalecam zwrócić na to większą uwagę.
    Jeżeli znajdujesz rzecz, przy której nie występuje opcja potwierdzenia zakupu, uprzejmie proszę o przesłanie do mnie, lub do naszej pomocy technicznej zrzutu ekranu z widocznym brakiem funkcji.

Otrzymaliśmy od Was zgłoszenia, że opcja ta jest mało czytelna i niektórym graczom zdarza się omyłkowo dokonać zakupu/płatnego ulepszenia. Informacja o występowaniu tego problem została przekazana deweloperom gry.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Witaj Arran0!

Przed dokonaniem każdego zakupu w grze, pojawia się okienko z potwierdzeniem. Zalecam zwrócić na to większą uwagę.
    Jeżeli znajdujesz rzecz, przy której nie występuje opcja potwierdzenia zakupu, uprzejmie proszę o przesłanie do mnie, lub do naszej pomocy technicznej zrzutu ekranu z widocznym brakiem funkcji.

Otrzymaliśmy od Was zgłoszenia, że opcja ta jest mało czytelna i niektórym graczom zdarza się omyłkowo dokonać zakupu/płatnego ulepszenia. Informacja o występowaniu tego problem została przekazana deweloperom gry.
    Proszę mnie tutaj nie rozśmieszać! Ostatnio przez przypadek w mieście kliknąłem zatrudnienie pracownika w kopalni zamiast zebrać złoto. POTWIERDZENIA nie było! Ba! Powiem więcej i szkoda, że nie zrobiłem screena, ale w ten dzień był moderator czy jak to się tam nazywa, miał kolorek niebieski na czacie i spytałem czy jeśli wydałem przez pomyłkę PB to czy mogę się domagać zwrotu. Odpowiedź była krótka tak więc ją zapamiętałem- cytuję: "wątpię.". To co piszesz jest jawną kpina.

Zalecam zwrócić uwagę na graczy, a nie na kasę.

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Mi osobiście się taki niekontrolowany zakup nie zdarzył, ale trochę mnie denerwuje, że podczas uruchamiania gry, na ekranie wyboru postaci, małe okienko dotyczące przyśpieszenia sprzętowego, wyświetla się akurat na tle pola zakupu nowej postaci. W dodatku, nie zawsze się zamyka za pierwszym kliknięciem, przez co, tak teoretycznie może się zdarzyć, że chcąc je zamknąć, dokona się zakupu nowej postaci.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Witaj Arran0!

Brak potwierdzeń dla:
    - zakup pracownika do magazynu
    - zwiększenie limitu surowców
    - zakupy w sklepie
    - podgląd jednostek przy rozpoczynaniu bitwy
    - start bitwy automatycznej - w chwili gdy konczy sie licencja wyswietla sie 0, klikamy start i zjada pieczecie bo wlasnie sie skonczyla licencja
    - szybkie wybudowanie budynku / przyspieszenie rekrutacji wojsk

- zakladanie pieczeci na wyprawie
    - odslanianie mapy zapomnianych ziem - przy drobnej zacince i wykorzystywanie odlamkow obelisków można się naciąć na niechciany zakup

Jest potwierdzenie:
    - reset umiejetnosci

Jak dla mnie to ten kazdy zakup cos slabo wyglada...
    Last edited by Arran0; 10.10.14 at 12:11. Reason: dodanie 2 punktów braku potwierdzeń

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Potwierdzam - nie ma takiego zapytania czy chcesz wydaż pieczęcie. A okienek z możliwościa ich wydania jest troche. Wystarczy delikatna zacinka w grze i możesz straciś niepotrzebnie pieczęcie. To powinno być natychmiast zmienione.

Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast