Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 36

Thread: Potwierdzenie przed wydaniem pieczęci

Server
    CLA01
    Liczę na to. Póki co największą pomyłką było kliknięcie w przycisk "Załóż Konto". Więcej frustracji niż frajdy. Rozważę naprawienie tego błędu.

kirkus132
    Guest
    w takim razie skoro nie będzie potwierdzenie to chce żeby można było wyłączyćwszystkie możliwe opcje które mozna kupic z pieczęcie, nie potrzebuję ich, także wyłaczcie je dla mojego konta

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Cześć Coyotus!

Problem ten został zgłaszany wielokrotnie. Rozumiem frustrację w przypadku dokonania niechcianego zakupu, ale na chwilę obecną, jedyne co mogę zalecić w tej sprawie to zwrócenie większej uwagi przed kliknięciem na dany przycisk. Poinformuję Was, gdy tylko zapadną decyzje w tej sprawie.
    No włąsnie wielokrotnie był zgłaszany od miesiaca, dlatego nie kupujcie pieczęci nie warto, gra sięsama z siebie rozlatuje a obsługa tylko dymi w oczy bo nic aż tak nie robią a wsz glos to liczy sie na wyborach nie tu

Server
    CLA01
    No ja się naciąłem na odsłonięcie mapy , 8 kryształów obeliska miałem to klikałem , jedno kliknęcie za dużo i ok. 1500 pieczęci poszło

Dust's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Arran0 View Post
    Brak potwierdzeń dla:
    - zakup pracownika do magazynu
    - zwiększenie limitu surowców
    - zakupy w sklepie
    - podgląd jednostek przy rozpoczynaniu bitwy
    - start bitwy automatycznej - w chwili gdy konczy sie licencja wyswietla sie 0, klikamy start i zjada pieczecie bo wlasnie sie skonczyla licencja
    - szybkie wybudowanie budynku / przyspieszenie rekrutacji wojsk
    - zakladanie pieczeci na wyprawie
    - odslanianie mapy zapomnianych ziem - przy drobnej zacince i wykorzystywanie odlamkow obelisków można się naciąć na niechciany zakup
    popieram przedmówcę, ostatnio sam miałemtaki problem, iż konczyl sie patent na bitwe automatyczna, pobralo mi 499 PB choc nie powinno. zacny techniczny Julian ZWRÓCIŁ mi PB O DZIWO jednak z dopiskiem ze jest to jednorazowy zwrot. podczas mojej calej kariery tutaj a gram juz trochę omyłkowo wydalem pb na, szczegoły, ponowna bitwe (także z powodu patentu), odsłoniecie mapy ZZ, a o rekrutacji wojska nie wspomne, kilkuktronie

Exathil's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja kupiłem omyłkowo drugą postać i parę razy odsłoniłem mapę ZZ ) Ale przy każdym sprzedaniu potwierdzenie wyskakuje Widzę, że problem ma już parę miesięcy i nic z tym nie jest robione

kirkus132
    Guest
    mają niby zmienić, ale po jakim czasie, i tak czuję się nacigany przez ubi

Server
    CLA01
    Wydałem ostatnio przez pomyłkę 2x po 2999 pieczęci, napisałem zobaczymy co odpowiedzą. Za pierwszym razem nawet nie wiedziałem jak, za drugim dopiero się domyśliłem. Jak zbliża się limit złota, wyskakuje dymek "za pieczęcie zwiększ limit", jak wyskakuje w trakcie gry, tylko uprzykrza,ale poszedłem do handlarza, zaznaczam mieczyk do sprzedania i zamierzam nacisnąć ikonę SPRZEDAJ, w tym momencie z góry zjeżdża dymek, zielona ikonka z "wydaj 2999 pieczęci" znajduje się dokładnie na ikonce SPRZEDAJ pod moim kursorem i voilà pieczęci nie ma, gdyby było potwierdź, pewnie nie było by tematu.

Server
    CLA01
    Oto odpowiedź, krótka i zwarta:
    Witaj Cetlus!

Dziękuję za Twoje zgłoszenie.

Niestety, nie mogę zaoferować Ci zwrotu Pieczęci Bohatera i cofnięcia tej transakcji.
    Przepraszam za niedogodności, jakie może to generować.

Pozdrawiam,
    Emilia
    Twój Zespół Might & Magic Heroes Online

czyli nie chcesz problemów NIE KUPUJ

Server
    CLA01
    Standardowa odpowiedź, dostałem taką samą. Niestety autorzy gry nie szanują swoich klientów, dzięki którym się bogacą. Smutna prawda, tym smutniejsza, że to praktyka coraz częstsza w różnych aspektach naszego życia.

Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast