Results 1 to 3 of 3

Thread: Sekretne spotkanie czarnego kła - błąd ?

Server
    CLA01

Sekretne spotkanie czarnego kła - błąd ?

Witam

Od 2 dni gra zawiesza się na misji "sekretne spotkanie czarnego kła" już po przebiciu się przez garnizon podczas samej bitwy z przekupionymi wojskami.
    System zawiesza się dokładnie w tym samym momencie, załadawany zostaje cały interface jednak żaden przycisk nie jest aktywny: zaklęcia, obrona, atak oraz panel logowania. Nie mam możliwości przelogowania się , odświeżenie strony też nie daje efektu. Mogę swobodnie się poruszać po mapie ale kolejna próba ataku ma ten sam scenariusz. Już nie chcę mi się narzekać na stracone wojsko tylko pytam czy to jakiś normalny error jakich masa ostatnio ?

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Witaj Silchas.

Tego jeszcze nie miałem z tym zadaniem. Zapewne to coś nowego. Jeśli masz porobione zrzuty ekranu podczas tego problemu ( ew. dalej jest ) , napisz zgłoszenie co i jak > http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc . Nie jestem w stanie wszystkiego sprawdzać w grze

Pozdrawiam DanYt0.

blog.heroes-online.com
    F.A.Q.-Czyli-zbiór-najczęściej-zadawanych-pytań!
    POMOC Regulamin
    All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Server
    CLA01
    Witam Wlasnie umiescilem wlasnego posta i wydaje mi sie ze mamy ten sam problem. Czekam na odpowiedz

Quote Originally Posted by plecak11 View Post
    Nie moge ukonczyc misji glownej pokonaj czarnego kla w rozdziale drugim sokole gniazdo, po wladowaniu bitwy nie moge wykonywac zadnych ruchow i w dole ekranu caly czas mam ikonke ladowania.

Proszę, nie zakładać nowych tematów, odnoszących się do tego samego problemu.
    Przed rozpoczęciem nowego wątku sprawdź proszę, za pomocą wyszukiwarki, czy wątek nie został utworzony wcześniej przez innego użytkownika. To pozwoli zachować przejrzystość forum. Dodatkowo sprawdzać w jakim dziale.

Pozdrawiam DanYt0.

ps. Temat w złym dziale
    Last edited by DanYt0; 09.10.14 at 08:46.