Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Thread: Zapomenutá místa - po aktualizaci ze dne 25. 9. 2014

Caped_Crusader's Avatar
    Server
    CLA01

Zapomenutá místa - po aktualizaci ze dne 25. 9. 2014

Zapomenutá místa by po dosažení 20. úrovně hrdiny měla být jednodušší.
    Všechny neutrální jednotky vyváženy
    Pokud se nepřítel zdá příliš silný, zkuste na něj zaútočit jiným složením jednotek a jinými schopnostmi hrdiny. Pokud se i přesto budete domnívat, že je nějaký nepřítel moc silný nebo moc slabý, nahlaste to prosím.

Moje armáda 29 andělů a 589 strážců.

Bez komentáře
    .

Poznámka: Na obrázku je nejlehčí skupina, dále byly v rozpětí 30K-53K (53K Boss)
    Last edited by Caped_Crusader; 08.10.14 at 13:22.
    Cech The Maestro

Postavy: D4rk_Knight & _BATMAN_ & ZurEnArrh

Server
    CLA01
    Zapomenutá místa jsou momentálně opravdu nehratelná. Zkoušel jsem to tak před týdnem a jako rytíř-azyl 28lvl jsem si ani neškrtl. Všechno smrtící. Totálně bez šance.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Takže předpokládám, že hlavní problém je ten, že jsou pro vás ZM stále příliš těžká?
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Abija's Avatar
    Server
    CLA01
    Od 25.9.2014, do vtedy slapalo vsetko normalne, sa v hre vyskutuju najcastejsie tieto chyby a nie je to sposobene prehliadacom ako mi prisla odpoved s podpory: nefunkcny chat , zamrzanie pri nacitavani misie, raz za cas sa stane, ze jednotky sa nedaju liecit (nereaguju na nic, dovednosti, zvitky ani liecitelov - spektry), tyzdenna uloha pekelny cerv sa neda spustit (chyba tam cerv)

Server
    CLA01
    Ano ,ty ZM jsou pro nižší lv docela těžká skoro nehratelná,nevím zda si to vůbec ti co to mají na starost zkoušejí samy otestovat.Hlavně že se psalo že pro lv 20+ by měli byt jednodušší.Tady bych řekl že nejde jen tak o početní sílu jednotek ale spíše o jejich vyvážení oproti hráči,což se po tom posledním patchy velmi zhoršilo viz např.přehnané jedové útoky mobů nebo jejich iniciativa.

Caped_Crusader's Avatar
    Server
    CLA01
    Ano Zapomenutá místa jsou nehratelná, a hlavně opět pro Rytíře.
    Obrázek výše to dává jasně najevo, když já obdržím meelé jednotky a proti mně jdou range jednotky, tkadleny (které mají neomezené oplácení zblízka a větší odolnosti přesně proti typu mých jednotek), tak je něco špatně a to se vztahuje i na vybalancování oněch jednotek.
    Jak je vidět na obrázku nedostanu žádné jednotky z útokem na dálku. I kdybych si nakoupil plnou zásobu svitků tak stejně nemám jako rytíř šanci.
    Nehledě na to, že sbírání obelisků ( úlomků) je časově náročné a potom jste spíše zklámáni, než rádi, že jdete do Zapomenutého místa.
    Cech The Maestro

Server
    CLA01
    Díky, dám vědět vývojářům.
    BB_Rothangald

Caped_Crusader's Avatar
    Server
    CLA01
    Dnes se mi stala další věc po uplatnění úlomku obelisku (nejspíše posledního), mě hra automaticka přenesla do Zapomenutých míst, i když jsem je hrát nechtěl. Takže jsem zbytečně navštívil zapomenutá místa a zase opět díky nevybalancování atd. prohrál.
    Z toho vyplývá že načítání u mapy obelisku má zpoždění takže když jsem 2x klikl na uplatnění obelisku - přenesla mě hra do ZM. Nešlo by také udělat něco s tímto bugem, nestalo se mi to poprvé
    Last edited by Caped_Crusader; 11.10.14 at 16:24.
    Cech The Maestro

Server
    CLA01
    pokud jsem klikl podruhé na obelisk, " Mapa je již poskládaná" nebo něco v tom stylu mi to vyhodilo a nikam mě to nepřeneslo.
    jinak já na 22 úrovni byl zapomenuté místo,a ikdyž s obtížema a na konci byl "vážný boss",tak to hratelné bylo.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Caped_Crusader View Post
    Dnes se mi stala další věc po uplatnění úlomku obelisku (nejspíše posledního), mě hra automaticka přenesla do Zapomenutých míst, i když jsem je hrát nechtěl. Takže jsem zbytečně navštívil zapomenutá místa a zase opět díky nevybalancování atd. prohrál.
    Z toho vyplývá že načítání u mapy obelisku má zpoždění takže když jsem 2x klikl na uplatnění obelisku - přenesla mě hra do ZM. Nešlo by také udělat něco s tímto bugem, nestalo se mi to poprvé
    Tuším, že se na tomhle pracuje, ale určitě pomůže, když to nahlásíš ještě na podporu. Moc díky.
    BB_Rothangald

Page 1 of 2 1 2 LastLast