Page 56 of 194 FirstFirst ... 6 46 54 55 56 57 58 66 106 156 ... LastLast
Results 551 to 560 of 1938

Thread: Problemy z logowaniem

Server
    CLA01
    Jest tak od zawsze w tej firmie i znakomicie to działa, ludzie to kupują i płacą za takie gry, producent dobrze zarabia, więc po co coś zmieniać? Nie ma powodu.
    I zastanówcie się teraz kto decyduje o tym że tak jest. Ja juz wiem od dawna.

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by Lady_Nika View Post
    Skoro jest taka darmowa, to proszę wytłumacz mi jak gildia (maksymalnie) 50 osobowa (co wcale nie jest łatwą sztuką na obecną chwilę zebrać 50 ogarniętych graczy) ma rekrutować dryfujących w koszarach gildii ? Ja ładując kasę mam 120 ptaków gromu, a nie ładując kasy mam 4 dryfy (z misji dziennych) skąd mamy wziąć przeszło 5k tych jednostek ??
    Z takimi pytaniami musisz się zgłosić do twórców tej gry.

Server
    CLA01
    Co z logowaniem i ciągłością logowania gdzie premia za codzienne logowanie.

Server
    CLA01
    Mam podobny problem, wyszedłem z początkowej lokacji teleportem i mi się całość zawiesiła i nie chce wejść? Jak to naprawić?

Server
    CLA01
    Zaś to samo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by RaiDramon View Post
    Mam podobny problem, wyszedłem z początkowej lokacji teleportem i mi się całość zawiesiła i nie chce wejść? Jak to naprawić?
    możesz napisać do supportu
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Rozrywnik View Post
    możesz napisać do supportu
    Nie wiem czy to coś da bo od wczoraj tak sie dzieje i nic nie robią żeby to naprawić !

Server
    CLA01
    Mi dochodzi tylko do okna bohatera a potem zonk gra sie cały czas loguje

Server
    CLA01
    Może to jest celowe działanie... bo dziwnym trafem jak udało mi się dotrzeć do okna wyboru bohatera to gdy kupiłem drugiego (kleryka) to bez problemu mogę nim grać. Nie ma problemów z logowaniem... Niestety na pierwszego głównego bohatera necro-maga dalej nie mogę wejść (kończy się na ładowaniu...).
    Może więc jest to jakaś taka zachęta ze strony twórców by spróbować czegoś nowego?
    Albo tylko przystań działa...

Server
    CLA01
    Też mam problem z logowaniem od wczoraj , czasem uda się że pojawi się okno bohatera i na tym koniec.

Page 56 of 194 FirstFirst ... 6 46 54 55 56 57 58 66 106 156 ... LastLast