Page 96 of 194 FirstFirst ... 46 86 94 95 96 97 98 106 146 ... LastLast
Results 951 to 960 of 1938

Thread: Problemy z logowaniem

DanteAlfaro's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Błąd jest znany i zapewniam Was, że technicy pracują nad rozwiązaniem problemów z logowaniem.

Pozdrawiam
    BB_Penelopa,
    To jeszcze raz ja, BB_Penelepo. Nie lepiej od razu przyznać się, że padł jeden z dwóch serwerów przeznaczonych dla Polski, Czech, Włoch, Hiszpanii i nie wiadomo kogo jeszcze? A w UK i DE nie ma problemów, bo mają dedykowane serwery? Ba, może cały klaster. Od razu lepiej wypada się w oczach graczy :P Albo że cała moc przerobowa została wysłana do Anno Online i są chwilowe braki kadrowe, ludzie poszli na urlopy... Programiści zostali przyjęci z łapanki, bo Ubi ma problemy finansowe po fiasku z AC Unity... Albo że gra nie będzie już rozwijana i serwery zostaną wyłączone w lipcu, o czym uprzejmie zostaniemy poinformowani wiadomością na niedziałającej stronie 01.08. (tylko jeszcze rok został do ustalenia). Taka wielka firma, takie możliwości marketingowe i PR, a tu tylko ctrl+c, ctrl+v
    Normalnie brak słów

Server
    CLA01
    u mnie nadal ***
    Last edited by Nishiyma; 11.06.15 at 23:14.

Server
    CLA01
    udało się zalogować na chwilę i po zmianie prowincji zwiecha i już od kilku minut próbuje się zalogować ale bez skutku

Server
    CLA01
    Żal pisać. Żal w to grać. No nie ma szansy się zalogować.
    A jutro będzie ostatnia w tym tygodniu przerwa i potem weekend.

Wojciech_77
    Guest
    Mam to samo wchodzę do Pazurów Namtaru i zwiecha.

Server
    CLA01
    Z tego co wiem to działają: Czarnolas, Ziemie Światła i Pazury Namtaru. Dlaczego więc automatycznie gracz nie zostanie przeniesiony do którejś z tych prowincji? Do czasu, gdy nie zostanie naprawiony błąd z innymi prowincjami?? Tak ciężko pomyśleć i zrobić coś takiego?

DanteAlfaro's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by woloszek View Post
    Z tego co wiem to działają: (...) Pazury Namtaru.
    Aż tak to bym się nie zapędzał
    BB_Penelopo, dlaczego skasowałaś mojego posta? Zaraz pewnie skasujesz drugiego.

Server
    CLA01
    Akurat jak wczoraj i dziś miałem czas, by dłużej pograć to nie działa... Trzeba pisać do supportu o przeniesienie postaci do działającej prowincji zamiast zrobić, by znaleźć się tam z automatu (ale lepiej utrudnić sobie i graczom życie, a co tam..)

DanteAlfaro's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by woloszek View Post
    Akurat jak wczoraj i dziś miałem czas, by dłużej pograć to nie działa... Trzeba pisać do supportu o przeniesienie postaci do działającej prowincji zamiast zrobić, by znaleźć się tam z automatu (ale lepiej utrudnić sobie i graczom życie, a co tam..)
    Przewidywana odpowiedź od mailbota: Niestety, nie jestem w stanie zaoferować Ci bezpośredniej pomocy w tej sprawie.
    LOL

Server
    CLA01
    Co za paranoja codziennie przerwa techniczna i żadnych efektów, a ja na metina narzekałem. Żenada

Page 96 of 194 FirstFirst ... 46 86 94 95 96 97 98 106 146 ... LastLast