Page 57 of 194 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 67 107 157 ... LastLast
Results 561 to 570 of 1938

Thread: Problemy z logowaniem

Server
    CLA01
    Ja rowniez mam problem z ladowaniem. Pojawil mi sie wczoraj blad, kiedy porzemieszczalem sie miedzy prowincjami i od tego czasu niedziala. Prosze o szybka naprawe. mialem postac zaawansowana.

szewcio21's Avatar
    Server
    CLA01
    Norma, u mnie tak od 3 dni jest.

Server
    CLA01
    I jeszcze Jezus Mode jak już się udało wejść i wrócić do prowincji

Server
    CLA01
    Nie dodało mi jakoś tego do wcześniejszego postu, jak jest jakiś mod nie je połączy bo nie widzę opcji edytowania.

Server
    CLA01
    Maja nas w *** tylko hajs brać to potrafią i wtedy nie ma problemu a jak człowiek chce grać to z każdej strony problem ... dramat już się rzygać chce ...
    Last edited by Nishiyma; 08.06.15 at 00:57.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Tiger View Post
    Chciałbym przypomnieć, że gra jest w dalszym ciągu w fazie BETA, jeżeli ktoś nie wie na czym to polega to zapraszam to wygooglowania i zapoznania się z definicja. Niestety z racji, iż gra jest jeszcze w fazie BETA możemy doświadczyć nieoczekiwanych problemów jak na przykład nie planowany restart gry.

Pozdrawiam
    Skoro gra jest w fazie beta to czemu bierzecie pieniądze za pieczęci, dziwne płacić można ale grać już nie ... kpina !!!

Server
    CLA01
    Nie wiem jak zareagować na notorycznie pojawiający się błąd logowania- starałam się zalogować przez 3h ..gra powinna sprawiać przyjemność , a nie irytować!!

przechodzenie , przez portale też ma swoje uroki- ZAWIESZENIEM W NIEBYCIE!!!..oby tak dalej, nie wiele mi brakuje , aby zrezygnować z gry...wrr

Server
    CLA01
    U mnie także nie działa od piątku do dnia dzisiejszego Ładuje Ładuje Ładuje i nic

Server
    CLA01
    no i jak cokolwiek można coś zaplanować czy z kimś coś razem zdziałać , masakra i dodam że jak zwykle ,niezła reklama

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Tiger View Post
    Chciałbym przypomnieć, że gra jest w dalszym ciągu w fazie BETA, jeżeli ktoś nie wie na czym to polega to zapraszam to wygooglowania i zapoznania się z definicja. Niestety z racji, iż gra jest jeszcze w fazie BETA możemy doświadczyć nieoczekiwanych problemów jak na przykład nie planowany restart gry.Pozdrawiam
    Ok, wobec tego uczciwym byłoby umożliwienie dokonywanie płatności beta-pieniędzmi, np. dolarami z kaczorem Donaldem...

Page 57 of 194 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 67 107 157 ... LastLast