Page 127 of 194 FirstFirst ... 27 77 117 125 126 127 128 129 137 177 ... LastLast
Results 1,261 to 1,270 of 1938

Thread: Problemy z logowaniem

Server
    CLA01
    To cały weekend bez gry. Dobrze że jutro pogoda więc można zrobić grilla i odpuścić sobie grę.

Shinigami21's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Nishiyma View Post
    Matko kochani gracze napisałam wszystko najwyraźniej jak potrafię: http://forum.cla.heroes-online.com/t...w-z-logowaniem

Pisanie po raz enty, że problem dalej nie został naprawiony, niczego nie zmieni. Pisanie, że informatycy są nieudolni również niczego nie zmieni. Trzeba cierpliwie czekać na przerwę, a jak Wam już w poście, który wyżej załączyłam; napisałam: raczej nie ma co liczyć, że przerwa będzie PRZED PONIEDZIAŁKIEM.
    biedny niezrozumiany MOD

Server
    CLA01
    Mają nas, graczy głęboko w poważaniu! Pisałam wcześniej - wsadżcie sobie ten błąd wiecie gdzie!!!

Server
    CLA01
    Boszszszeee czy ta gra bedzie kiedyś normalnie działać ???

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Nishiyma View Post
    Matko kochani gracze napisałam wszystko najwyraźniej jak potrafię: http://forum.cla.heroes-online.com/t...w-z-logowaniem

Pisanie po raz enty, że problem dalej nie został naprawiony, niczego nie zmieni. Pisanie, że informatycy są nieudolni również niczego nie zmieni. Trzeba cierpliwie czekać na przerwę, a jak Wam już w poście, który wyżej załączyłam; napisałam: raczej nie ma co liczyć, że przerwa będzie PRZED PONIEDZIAŁKIEM.
    Dzisiaj nie. Ale jak w poniedziałek przyjdzie prezes, to ilość postów może sprawić, że powie szanownym informatykom, że jak zepsuli to mają naprawić, a nie jechać na grila, bo jest weekend.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by xN0MANDx View Post
    1 Dzień .. 2 Dzień .. 3 Dzień .. 4 Dzień .. 5 Dzień .. 6 Dzień ...
    Minęło Tyle Czasu A Błędy Z Logowaniem Są Nadal
    Jest lato 2014. ...

1 Dzień .. 20 Dzień .. 90 Dzień .. 180 Dzień .. 240 Dzień .. 300 Dzień ... 370 Dzień
    Minęło Tyle Czasu A Błędy Z Logowaniem Są Nadal

Jak ktoś nie wierzy to luk w archiwa forum. Przez rok czasu nie umieją nic naprawić.

Server
    CLA01
    wala Cb,to sie śmiej jutro wstaniesz będzie lżej

Server
    CLA01
    Gdy Straciłem Zapomniane Ziemie To Oddali Mi W Czwartek Odłamki Do Nich Ale Kurde Na Innego Bohatera -.- dali na nekromante 23 lvl xNOMANDx zamiast na rycka 30 lvl xN0MANDx Tacy Są Ludzie Tutaj Nie Odróżniają Cyfr Od Liter -.- ciekawe jak prześle se bajlfami 33 odłamki zajmie mi to najmniej 10 godzin .... z tymi błędami

Server
    CLA01
    co wy się tak gorączkujecie. pogoda zajebista nad wodę jedźcie, palcie grila a nie na 503 się gapicie. mi 503zafundował normalny weekend. jak uda się im naprawić problem z logowaniem, co może naprawdę potrwać, dadzą każdemu ekstra bonus z 30min odłamkiem prędkości +30% albo premią do XP i będzie lala Pozdro dla wszystkich 503:P

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by xN0MANDx View Post
    Gdy Straciłem Zapomniane Ziemie To Oddali Mi W Czwartek Odłamki Do Nich Ale Kurde Na Innego Bohatera -.- dali na nekromante 23 lvl xNOMANDx zamiast na rycka 30 lvl xN0MANDx Tacy Są Ludzie Tutaj Nie Odróżniają Cyfr Od Liter -.- ciekawe jak prześle se bajlfami 33 odłamki zajmie mi to najmniej 10 godzin .... z tymi błędami
    Wciskasz shift i od razu przenosisz 20 odłamków. Czyli wystarczy na dwa razy to zrobić.

Page 127 of 194 FirstFirst ... 27 77 117 125 126 127 128 129 137 177 ... LastLast