Page 44 of 194 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 54 94 144 ... LastLast
Results 431 to 440 of 1938

Thread: Problemy z logowaniem

Server
    CLA01
    kononowicz przewidzial.................. i nie bedzie nic

Krenege's Avatar
    Server
    CLA01
    już żaden bolek mi nie działa - nekro mag chciał pójść do orlego gniazda i się skończył, rycki po-blokowane, właściwie to ryc śmierci się odpala ale jest tło od warloka bez warloka i nawet teleport do miasta nie rozwiązuje problemu
    Pozdrawiam wszystkich cierpiących niemogących i wiszących. Łącze się z wami w bólu.

Krenege's Avatar
    Server
    CLA01
    właściwie to wszystkie moje postacie mają wspólny mianownik - mianowicie ryc przystanie który nie chciał się odpalić był w sokolim gnieździe, to samo sie tyczy kleryka też tam był - nie można się zalogować. ryc śmierci grał póki nie polazł do sokolego- wszedł i już nie może wyjść. nekro mag też zakończył żywot udając się do sokolego - więc Stefan słuchaj mnie uważnie - problem jest w Sokolim Gnieździe.
    Pozdrawiam wszystkich cierpiących niemogących i wiszących. Łącze się z wami w bólu.

Server
    CLA01
    No i po grze. Teleport do sokoła i koniec grania. Odłamek leci, grać nie można. Standard.
    A tak swoja drogą, to gdzie konkretnie jest napisane, że gra jest dalej w fazie beta?
    Na reklamach tego nie ma. Na stronie głównej nie mogę znaleźć. W regulaminie nie znalazłem. Byc może źle szukam, ale gdzie to stoi, że gra jest "beta"?

Server
    CLA01
    szkoda czasu lepiej pospacerować-i tak tego nie naprawią-dalej nie można się zalogować!

Server
    CLA01
    to jest *** oni nawet nie potrafią przeprosić to ich przerasta tacy maluccy są
    Last edited by Nishiyma; 07.06.15 at 00:06.

Server
    CLA01
    zanim developer ta poprawkę przygotuje to polowe graczy będzie miało dość heroska

Server
    CLA01
    Już Teleportowało Mnie Po 5 Godzinach Do Miejsca ROzpoczęcia Walki Ale Mobów ani nic nie było można dostać zwrot zapomnianych ziem ?

Server
    CLA01
    Mam tak samo na 3 postaciach które stoją w sokole gniazdo

Server
    CLA01
    Powiem tak, błąd występuje gdy przechodzimy do sokolego gniazda, mogli by to jakośoficjalnie ogłosić bo zaraz będzie cały serwer off

Page 44 of 194 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 54 94 144 ... LastLast