Page 68 of 194 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 118 168 ... LastLast
Results 671 to 680 of 1938

Thread: Problemy z logowaniem

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by greenhorne View Post
    kiedy naprawicie teleport do szepczacych rownin? caly czas moje postacie sie tam wieszaja. bedzie jakies oficjalne info że sytuacja zostala naprawiona?
    Technicy już pracują nad rozwiązaniem błędu.

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa.
    Last edited by Penelopa9; 03.07.15 at 16:13.

Server
    CLA01
    Super , poprostu fantastycznie , znowu sie wszystko wali , ludzie oddajcie pieniądze i koniec z grania jak mam sie *** że coś nie działa to mam to w *** , jedynie płatności wychodzą wam idealnie ale już dość skoro nie wywiązujecie się z umowy.

Zwnou problemu z logowaniem z przejściem do innych prowincji dramat ludzie ogarnijcie się .
    Last edited by Nishiyma; 10.06.15 at 11:02.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Sirafin View Post
    Wrócił problem sprzed paru miesięcy, podróż na Szepczące Równiny kończy się permanentną zwiechą na ekranie logowania. A już sądziłem, że udało się to naprawić.
    Witaj Sirafin,

Błąd jest znany, technicy juz nad nim pracują.
    Przepraszam za wszelkie niedogodności.

Pozdrawiam.
    BB_Penelopa.

Server
    CLA01
    ale restart serwerow chyba mozecie zrobic by przywrocic graczy do gry

Server
    CLA01
    I nieprawda jest ze chodzi tu o szepczace rowniny. wystarczy isc do kupca i gra juz zawisa albo tak jak mi przed momentem po bitwie z rojem. To samo jakakolwiek podróż do miasta.
    Po co wprowadzać do gry łatke która nie została właściwie przetestowana?

Server
    CLA01
    Będzie nowa postać w Hearthstone. Btw. ma ktoś ochotę na partyjkę?
    Taka karma.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Klaudia00 View Post
    I nieprawda jest ze chodzi tu o szepczace rowniny. wystarczy isc do kupca i gra juz zawisa albo tak jak mi przed momentem po bitwie z rojem. To samo jakakolwiek podróż do miasta.
    Po co wprowadzać do gry łatke która nie została właściwie przetestowana?
    Zgadza się po co komu te prowincje? Nie ma z nich żadnego pozytku bo tylko ktos niespełna rozumu zainwestuje 5450 bezimiennych żeby wybrać 2000 przez 5 dni. Pozostałe budynki w prowincji są bezużyteczne. Ekspedycje bez sensu 3 nagrody dla 20 graczy. I oczywiście popsuta jak zwykle gra. A juz wszystko dobrze działało więc po cholerę takie głupie pomysły wprowadzać i psuć grę. Chcecie kasy od graczy to zaoferujcie coś porządnego. I może by ktoś ruszył tyłek i zrestartował ta grę.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Klaudia00 View Post
    ale restart serwerow chyba mozecie zrobic by przywrocic graczy do gry
    No właśnie jak nie umiecie gry naprawić, a to ta sama awaria co już była dwa mce temu (trzeba sobie zapisywać co się robiło wtedy i zrobić to teraz), to chociaż można serwer wyłączać co parę godzin na kilka minut żeby graczy nie mogących się zalogować przywróciło do gry. Bo to chyba można zrobić.

Server
    CLA01
    Jeszcze nie ma 19-tej gdzie są osoby z pomocy technicznej i co robia? Czyżby samowolne wyjscie z pracy?

Server
    CLA01
    dobra to jakieś jaja są dziś reset bohatera i co teraz Wisze przed pierwsza walka.

Page 68 of 194 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 118 168 ... LastLast