Page 165 of 194 FirstFirst ... 65 115 155 163 164 165 166 167 175 ... LastLast
Results 1,641 to 1,650 of 1938

Thread: Problemy z logowaniem

Server
    CLA01
    i znowu problemy z gra mialem pare h spokju do wielkiej czarnej dziury ta gra

Server
    CLA01
    No to i ja do czarnych zaświatów z wami przynależe już też

Server
    CLA01
    Niewinne pytanie, czy robienie zakładów bukmacherskich o kolejne kaszany w naprawianiu gry będzie złamaniem regulaminu.
    Bo chciałbym zebrać sporo kasy na zakup PB.

Cedirae's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Krenege View Post
    miało być fajnie - wracam z roboty w nadziei ze ma być oki i co widzę? - kolejna przerwa bo to o zrobili to zmienili numer wersji. ale nic to odpalam grę. ty no szok - poszło - rycek śmierci - żyje. Eno myślę wypas - pogramy. zmieniam ludka na rycka przystani i .... i to by było na tyle. Jak to powiedział swego czasu pewien Jejmość: "Kończ waść wstydu oszczędź" - stefan - przestań się zajmować grami - bo po prostu się na tym nie znasz - możesz winde zainstalować znajomym co najwyżej, i to takim których nie lubisz.
    Jegomość, to raz, dwa użycie cytatu nieco niewłaściwe, dlaczego prosisz, aby Stefan Tobie oszczędził wstydu?

Żeby nie było offtopa, kolejna próba zalogowania, tym razem po wybraniu bohatera progres - usłyszałam muzyczkę! No to fajnie, zaraz pewnie gra mi się wczyta. Poczekam chwilę. Czekam, czekam, niebieskie kółeczko się kręci, muzyczka leci i to by było na tyle. Oczywiście zgłoszenie poszło, tylko w sumie po co, skoro problem jest dobrze znany deweloperom. Oby jutrzejsza przerwa coś dała, inaczej już nawet nie będę próbować się logować.

Server
    CLA01
    ee no nie przesadzajcie - coś zrobili - wcześniej było 503 czyli przeciążenie serwera a teraz jak poczekacie trochę przy ładowaniu to jest 502 czyli bad gataway - idą w dół jeszcze tylko jakieś 501 poprawek

Krenege's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Cedirae View Post
    Jegomość, to raz, dwa użycie cytatu nieco niewłaściwe, dlaczego prosisz, aby Stefan Tobie oszczędził wstydu?
    wiem w jakim kontekście to zostało w oryginale powiedziane ale to aby kończył było do niego a nie aby kończył ze mną - a może tak jest, że kończy z nami?
    Pozdrawiam wszystkich cierpiących niemogących i wiszących. Łącze się z wami w bólu.

Server
    CLA01
    nie przenosimy się między prowincjami bo wywali.....

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Nishiyma View Post
    Zbieraliśmy dzisiaj cały dzień informacje ile postów na forum się pojawia, co kto mówi na czacie i jak widać padła decyzja o kolejnej przerwie.
    Tak, tylko pytanie czy ta kolejna łatka coś naprawi!

Cedirae's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Krenege View Post
    wiem w jakim kontekście to zostało w oryginale powiedziane ale to aby kończył było do niego a nie aby kończył ze mną - a może tak jest, że kończy z nami?
    W oryginalnym cytacie Kmicic powiedział do Wołodyjowskiego, aby z nim skończył, bo pojedynek doszedł do takiego momentu, że Kmicic nie był w stanie nic zrobić, dalsza walka by go ośmieszyła. Stąd też moje pytanie ; )

Server
    CLA01
    nie nie tylko ty. może tylko my. bo ja tez nie mogę się zalogowac

Page 165 of 194 FirstFirst ... 65 115 155 163 164 165 166 167 175 ... LastLast