Page 176 of 194 FirstFirst ... 76 126 166 174 175 176 177 178 186 ... LastLast
Results 1,751 to 1,760 of 1938

Thread: Problemy z logowaniem

gifon
    Guest
    Masakra było dobrze to znowu sie spsuło i nie wpuszcza ehhh

Server
    CLA01
    jeden dzień bez restartu serwera i od razu grę rozjechało bardzo dziwne

TripleDragon's Avatar
    Server
    CLA01
    I dalej to samo a tak już pięknie miało być błędy wszystkie usunęli a tu znowu się popsuło
    Nie to już kpina jest normalna jak w plemiona grałem to niebylo mowy o sytuacjach takich jak tu.
    Tutejsza ekipa informatyczna rodem z Bangladesz powinna iść na przyuczenie zawodu tak jak tumanów wysyłają morze by wreszcie gra zaczęła chodzić poprawnie
    "Całe życie czekamy na nadzwyczajnego człowieka, zamiast zwyczajnych ludzi przemieniać w nadzwyczajnych".
    - Hans Urs von Balthasar

Server
    CLA01
    ehhh i *** mi ostac w sokolim gniezdzie, naprawcie to w koncu
    Last edited by Nishiyma; 21.06.15 at 11:24.

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    w niedziele rano (chwile po 5tej) bedzie restart derwerow i powinno naprawic zawieszone postacie

Server
    CLA01
    Czy na pewno w nocy z soboty na niedzielę zrestartują ?

Co było tym wspaniałym prezentem za darmowy kupon z kodem - bo mi wczoraj wyskoczył error po wpisaniu kodu i nawet nie zdążyłem sprawdzić czy coś dostałem ?

Server
    CLA01
    ... no i tradycji zadość się stała - nie pomagają "magiczne zaklęcia" Ubisoftu i marzenia o naprawieniu wszystkich błędów - wystarczył portal do Sokolego Gniazda, by zweryfikować brakorobów;P

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Majamas View Post
    To opisz sprawe suportowi niech pomysla nad naprawa tego exploitu, wypadałoby to zrobić dla dobra gry. Sprawa dobra ogółu wymaga ujawnienia exploitu, nazw graczy ktorzy to stosuja nie musisz podawać, każdy i tak się domyśla że to chodzi o wasze rywalizacje w kolejnych rankingach.

Teraz udalo sie zalogowac ale serwer jest jakis szarpany niestabilnosciami, czasem mocno sie zacina.
    opisanie exploitu gwarantuje bana , wiem bo jak opisalem ten z pvp to ja bana dostalem a exploiterzy ''pojechali'' sobie na ten niby turniej ( nie wszyscy by nie bylo ze generalizuje )
    tak wiec jesli zglosisz blad to jestes karany
    jesli korzystasz z bledu to cie dodatkowo nagrodza

po potraktowaniu mnie tak jak ostatnio stwierdzilem ze nic nie bede juz im zglaszal... masochista nie jestem

pamietajcie i zastanowcie sie zanim podejmiecie decyzje ... jak dla mnie to ta gra wlasnie umarla... ale BB same temu winne
    chciwosc i samozadowolenie ich zgubilo... nie sluchali i nie sluchaja graczy ( szczegolnie pasjonatow ) to maja to co sobie nawazyli
    nie wiem czy podolaja wyjsc z tego bagna

pozdrawiam okogi

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    opisanie exploitu gwarantuje bana , wiem bo jak opisalem ten z pvp to ja bana dostalem a exploiterzy ''pojechali'' sobie na ten niby turniej ( nie wszyscy by nie bylo ze generalizuje )

po potraktowaniu mnie tak jak ostatnio stwierdzilem ze nic nie bede juz im zglaszal... masochista nie jestem

pamietajcie i zastanowcie sie zanim podejmiecie decyzje ... jak dla mnie to ta gra wlasnie umarla... ale BB same temu winne
    chciwosc i samozadowolenie ich zgubilo... nie sluchali i nie sluchaja graczy ( szczegolnie pasjonatow ) to maja to co sobie nawazyli

pozdrawiam okogi
    też jestem pasjonatem tej gry, i sądzęże gierka była by lepsza gdyby zbudowano ją bardziej podobną do 3, po za tym tak jak mówisz zgodnie z regulaminem oskarżanie innych graczy na forum jest karane, zresztą jak sytuacja pokazuje po ostatniej aktualizacji że jednym z naprawionych błędów jest :
    Expolit:Nie można już opuścić bitwy PVP bez przegranej, klikając przycisk odwrót bądź wylogowując się zanim bitwa się w pełni rozpocznie.
    Mimo że błąd był zgłaszany a na forum trwała zażarta dyskusja za którą okogi wyrwał nawet bana, bo błąd nie istniał bo był turniej pvp, a tu nagle widaćże błąd był tylko gracze byli jak zwykle swietnie poinformowani

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by okogi View Post

pozdrawiam okogi
    Ja nie mowie o opisywaniu na forum ale tym z suportu warto by wspomniec ze cos jest. Exploity i rózne triki tu były i pewnie beda zawsze, ale zagrozenie stabilnosci gry wszystkich to powazna sprawa, moze to przestepstwo jak atak hakerski.
    Last edited by Majamas; 21.06.15 at 02:36.

Page 176 of 194 FirstFirst ... 76 126 166 174 175 176 177 178 186 ... LastLast