Page 42 of 194 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 92 142 ... LastLast
Results 411 to 420 of 1938

Thread: Problemy z logowaniem

Server
    CLA01
    Mam taki problem dziś. Przy przejściu z mapy na mapę cały czas jest tylko okno Ładowania. Wyczyszczenie cookies czy restart komputera nie pomaga. Próbowałem przejść z Zeimii Światła na inną mapę i tylko sie non stop coś Łąduje

Server
    CLA01
    Zrób screena i dołącz do opisu sytuacji w mailu do supportu.

Server
    CLA01
    temperatura powietrza skoczyła
    wiec serwer na korbkę przegrzewa się co parę godzin
    bardzo pomagają też superaktualizacje i eventy , gdy stare błędy nadal nie są usuwane
    kiedy oni zrozumieją , że ludzie zmienią grę , a oni już nigdy nie zarobią złotówki, bo opinia o firmie już jest tak sponiewierana , ze cud może ją tylko naprawić

Server
    CLA01
    wciaz nie moge zalogowac sie do gry

Server
    CLA01
    kombinatory i nieudaczniki, wiecznie sa problemy z ta gra, ja sie pytam ile czasu moze byc to wersja beta ile, zrobcie cos konkretnie w koncu bo w kazdym detalu sie pierdzieli ta gra doslownie w kazdym detalu.

Server
    CLA01

Angry problem z logowaniem

na 1 postaci-brak dostepu,na 2 czarna dziura z promieniem do nieba i g...o!

Server
    CLA01
    kombinatory i nieudaczniki, wiecznie sa problemy z ta gra, ja sie pytam ile czasu moze byc to wersja beta ile, zrobcie cos konkretnie w koncu bo w kazdym detalu sie pierdzieli ta gra doslownie w kazdym detalu.

Belial71's Avatar
    Server
    CLA01
    Jakiś czas był spokój i znowu się zaczyna. Wczoraj coś kombinowali i efekty jak zwykle jak coś majstrują do gry wejść nie można
    Nick w grze PIOTREK151

Server
    CLA01
    Witaj Skyred!

Dziękuję za Twoje zgłoszenie.

Wspomniana sprawa oraz powiązane z nią problemy zostały już przekazane do odpowiedniego działu. Będziemy potrzebowali jeszcze nieco czasu na ich rozwiązanie.
    Niestety, nie mam możliwości zaoferowania Ci bezpośredniej pomocy. Nasi deweloperzy już przygotowują poprawkę dla tego błędu, która powinna pojawić się możliwie jak najszybciej. Sugerowałabym śledzenie nowości na stronie głównej oraz forum, gdyż w ten sposób będziemy informować o przebiegach prac.

Jeżeli zostały użyte jakieś odłamki lub patenty, których działanie przepada ze względu na problemy techniczne, prosiłabym o wrócenie do mnie z tą sprawą, kiedy rozwiążą się już Twoje problemy z logowaniem się do gry. Pozwoli to na zajęcie się od razu całym straconym czasem.

Przepraszam serdecznie za wszelkie niedogodności, jakie ta sytuacja może w międzyczasie powodować.

Pozdrawiam,
    Anna
    Twój Zespół Might & Magic Heroes Online

Deweloper przygotowuje poprawke???????????? no sory ale ponoc to zostało naprawione dawno temu.....brak słów

Belial71's Avatar
    Server
    CLA01
    Ciekawe co znowu spartolili że się zalogować nie można . Tylko łapska wsadzą i od nowa to samo.
    Nick w grze PIOTREK151

Page 42 of 194 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 92 142 ... LastLast