Page 153 of 194 FirstFirst ... 53 103 143 151 152 153 154 155 163 ... LastLast
Results 1,521 to 1,530 of 1938

Thread: Problemy z logowaniem

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Gabriel-Allon View Post
    Na swoim przykładzie się z Toba nie zgodzę, też na postaci Rycek Przystani miałem błąd 503 przy wejsciu do Portalu przy zmianie lokalizacji. Po wielu nieudanych logowaniach z błędem 503 w końcu się zalogowałem ( inni gracze tez np TripleDragon / Lokimaster ). Po udanym logowaniu mozna juz wchodzic na daną postać i z niej wychodzić bez najmniejszych problemów loguje się już poźniej zawsze, 100% prób, ale jesteś uwięziony w danej lokalizacji. Czy problem jest gdzieś w 1 fazie logowania do danej lokalizacji jak już nas tam umieści to poźniej loguje się bez problemów, problem nei dotyczy przejscia do Prowincji Gildii i z powrotem, może to będą jakieś wskazówki dla Suportu . pozdro
    No to się mylisz ja utknełem z dwiema postaciami w sokolim gnieżdzie i od czterech dni kicha nic tylko błąd 503, a wcześniej też były trudności gdzieś od trzech tygodni. Do zobaczenia w innej grze Pozdrowienia.

Server
    CLA01

Logowanie

mam pytanie logowanie juz dziala bo sie nie moge zalogowac a dali hh i jest kanal na maxa chyba tak specalmnie dali bo sie mzoe malo garczy zalogowac chyba

gifon
    Guest
    Mi nie działa

Server
    CLA01
    Niech sobie w *** wsadza ta gre 10 dni prob logowani i 2 razy mi sie udalo na chwilke *** szlak czlowieka trafia i jeszcze odlamek mi sie marnuje jestem ciekaw jak support chce zrekompensowac problemy z zlogowanie aaaa juz wiem happy hour jest tak to hu rekompesuje kupie sobie milion pieczatek i bede sobie na nie patrzał bo i tak za *** nie moge sie zalogowac w *** sobie wsadzcie ta gre moderatorzy tworcy i reszta szajsu co tak traktuja graczy -klientow ubisoftu z niepowarznie i ostro *** gracz :/
    Last edited by Nishiyma; 16.06.15 at 21:23.

Server
    CLA01
    Ja od 12 czerwca 2015 roku nie mogę się zalogować ponieważ cały czas wyskakuje mi komunikat Błąd serwera:503 Potwierdź i po zabawie...

Server
    CLA01
    lipa bo inne serwery chodzą a nasz nie,ciekaw jestem czy jest to spowodowane tym że są tam inni programiści czy jakaś kolejka w naprawianiu serwerów a nasz jest ostatni?

Server
    CLA01
    Przerwa techniczna - 17.06.2015
    Proszę zaplanujcie swoje pojedynki tak, aby nie zostały przerwane w środku bitwy.
    Jedne głupoty gonią inne głupoty. Jakie pojedynki? Jak prawie każdy nie może się zalogować

Server
    CLA01
    Info dla nadwornego cenzora ( prawdopodobnie Penelopy) Czy myślisz, że usuwanie postów cokolwiek załatwi??? Wszystkich w ten sposób chcecie uciszyć? Wydaje mi się, że to błąd, coś a'la 503 w waszym wykonaniu. Słowem się do ludzi odezwać nie raczycie ale ograniczać wolność wypowiedzi potraficie. A czy czasami Community Team czy Manager nie jest od kontaktów graczy z developerem??? Ale czemu się tutaj dziwić... kompetencje i sprawność działania którymi dysponuję manager i developer sprawiłyby, że z epoki kamienia łupanego wyszlibyśmy wszyscy w następnym tysiącleciu. A tak dla cenzora... możesz mi dać bana, możesz mi nawet usunąć konto. I to wszystko co możesz... Wszyscy z was jak strusie pochowali głowy w piasek pokazując nam cztery litery... My wam niby nic zrobić nie możemy ale myślę, że po "sukcesie" finansowym jakim niewątpliwie okaże się Happy Hour na który to My wszyscy będziemy mieli wpływ parę strusi zabolą te cztery litery ))) Czego wam życzę!!!! Killer74

Server
    CLA01

ne mozna sie zalogowac

czy wszyscy maja problem z zalogowaniem sie do gry od soboty caly czas wyskakuje blad serwera blad 503 do *** ztakim serwerem
    Last edited by Nishiyma; 16.06.15 at 20:41.

Server
    CLA01
    nie tylko ty masz ten problem

Page 153 of 194 FirstFirst ... 53 103 143 151 152 153 154 155 163 ... LastLast