Page 60 of 194 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 70 110 160 ... LastLast
Results 591 to 600 of 1938

Thread: Problemy z logowaniem

Server
    CLA01
    Takiego nr. - błąd servera #30 -pół godziny jedną walkę!!!!

Server
    CLA01
    zebrałem punkty przy tablicy gildii i od 5 rano nie mogę przejść do innej prowincji wywaliło mnie z gry i nie mogę wejść!!!

Server
    CLA01
    Data utworzenia: 08.06.2015 08:00:00

Drodzy Bohaterowie!

Pragniemy Was poinformować o dodatkowej przerwie technicznej, podczas której zostaną naprawione obecnie doświadczane problemy z logowaniem.

Przerwę planujemy rozpocząc o godzinie 11:00 CEST, będzie ona trwała 3 godziny.

Proszę zaplanujcie swoje pojedynki tak, aby nie zostały przerwane w środku bitwy.

Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie.

Pozdrawiamy,
    Wasz Zespół Might&Magic Heroes Online.

Ciekawe jak mam zaplanować pojedynek skoro nie mogę się zalogować do gry

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Wszyscy mamy to samo, zobaczcie jak Czesi się wkurzają: To si jako lidi vtom ubisoftu delaji prdel nebo co?Je 10h a nic,zadne oznameni ze cla bohuzel nejde a ze se treba dela na vyreseni problemu,...itp

UBI-bugi cza-cza-cza oto stała piosnka ma

Ciągle piszą 'Wersja beta' lecz pieniądze wyciągnieta, nic nie działa, wszystko wisi, serwis dziś ogórki kisi

Server
    CLA01
    Ciekawe co tym razem zepsują

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by ba1i View Post
    no miejmy tylko nadzieje ze naprawia kwrotce:/ nie pierwszy raz sa takie problemy, i jakos trzeba z tym zyc
    zobaczymy co przyniesie dzisiejsza aktualizacja, naprawią problem z logowaniem, byćmoże, ale jakim kosztem?? który inny filar gry ucierpi?? czat, pvp, arena, kużnia, bitwy z mobami, tygodniówki, teleporty, czy moze jakiś jeszcze inny, ?

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by szewcio21 View Post
    Tak ! Kupujcie pieczęcie to odblokują nam dostęp do gry!
    po prostu niektórzy nie ogarniają co tak naprawde robią, ubi jest znana tego że wpuszcza gierki zbugowane bo chce się nachapać pieniędzym, zwłaszcza że ich gry porażają już tylko moje uczucia estetyczne,

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by votus View Post
    Ciekawe co tym razem zepsują
    stawiam 10 postów z mojego limitu że czat.

Server
    CLA01
    Heh miało nie być już problemów gdy się gildie zredukuje do 50 członków ...

Server
    CLA01
    Brawo po 3 dniach łaskawie grupa się zabrała żeby zrestartować serwer i powiedzieć że problem został naprawiony po raz 5? 6? 7?. Ciekawe ile prowincji znowu będzie do odkrywania po raz 3 i czy ta "naprawa" cokolwiek da. "Proszę zaplanujcie swoje pojedynki tak, aby nie zostały przerwane w środku bitwy." Jedno pytanie do tego mam. Jak to zrobić skoro od piątku nie można się zalogować do gry?

Page 60 of 194 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 70 110 160 ... LastLast