Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Thread: jak zdobyć patent budowlany

Server
    CLA01

jak zdobyć patent budowlany

jak zdobyć patent budowlany ?

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    kilka razy dostaje sie za zadania, reszte trzeba kupic za pieczęcie, ewentualnie jak jesteś członkiem rady to tam też są patenty za zloto i kryształy

Server
    CLA01
    Tylko że 10 patentów budowlanych to wydatek aż 6000 pieczęci, jakim członkiem rady??

Robert's Avatar
    Server
    CLA01
    Jak jesteś w TOP 10 w rankingu, to zostajesz członkiem rady
    A w grze jestem Ulity

Server
    CLA01
    panowie a wiec obecnie mam misje z posągami elratha wie ktoś może ile do końca fabuł dostaje się jeszcze patentów ? pytam bo akurat mam 6k pieczeci a nie wiem czy lepiej kupić za to patenty czy walnąć bitwy automatyczne na 24h

Mandoleran's Avatar
    Server
    CLA01
    Patenty jeszcze można kupować na straganach ze scrolami po pół miliona jeden
    Prawo jest jak płot. Żmija się prześliźnie, tygrys przeskoczy, ale bydło nie chodzi tam gdzie nie powinno

Server
    CLA01
    ze niby 500k złota ? i co to są stragany ze scrolami ?

Mandoleran's Avatar
    Server
    CLA01
    Dokładnie 500k złota, chodzi mi o te stragany nad którymi masz ikonę papieru z piórem, sprzedawane są tam też różne zabawne rzeczy typu flara, fireball po równie zabawnych cenach
    Prawo jest jak płot. Żmija się prześliźnie, tygrys przeskoczy, ale bydło nie chodzi tam gdzie nie powinno

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    Sklep rady, one są w 2 rozdziale każdej frakcji. I żeby tam kupić cokolwiek trzeba być członkiem rady w innym wypadku można sobie popatrzeć.

Server
    CLA01
    już obczaiłem już ale 500k nikt nie będzie chciał dawać jak za 6k pieczęci jest 10... Specjalnie dali takie ceny żeby ludzie bulili za prawdziwy hajs

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast