Reply to Thread
Results 1 to 10 of 10

Thread: Věc,která mě v téhle hře nejvíc vytočila - ve skutečnosti vytočila k nepříčetnosti.

Server
    CLA01

Věc,která mě v téhle hře nejvíc vytočila - ve skutečnosti vytočila k nepříčetnosti.

To si z nás děláte normálně srandu se svitkami na automatickou bitvu s automatickou bitvou za 499 pečetí?
    Tak za prvé má to ztráty jako prase.
    Za druhé ten svitek není v inventáři u postavy vidět.Dnes jsem si hodil do okénka rychlost a nestačil jsem se divit,když jsem hodil automatickou bitvu a strhlo mi 499 pečetí za jednu mizernou bitvu s těžkejma ztrátama,páč jsem zrušil neviditelnej svitek automatické bitvy.
    Jděte s tímhle přístupem ......(ty tečky tam nejsou kvůli BANu,ale kvůli dětem,který to budou číst taky).
    Nazdar banáni!!!!!!! a nahnilý k tomu.: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:

Server
    CLA01
    Jo, tak to by mě taky slušně nas*alo. Já pečetě nemám, takže mi to nemá co strhnout. Pravda je, že ztráty jsou vždycky větší, než kdybych si to hrál sám, používám občas 5-ti min svitek na auto. bitvy ale fakt se to nevyplatí. Spíš když potřebuju zredukovat army.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Cawalla View Post
    To si z nás děláte normálně srandu se svitkami na automatickou bitvu s automatickou bitvou za 499 pečetí?
    Tak za prvé má to ztráty jako prase.
    Za druhé ten svitek není v inventáři u postavy vidět.Dnes jsem si hodil do okénka rychlost a nestačil jsem se divit,když jsem hodil automatickou bitvu a strhlo mi 499 pečetí za jednu mizernou bitvu s těžkejma ztrátama,páč jsem zrušil neviditelnej svitek automatické bitvy.
    Jděte s tímhle přístupem ......(ty tečky tam nejsou kvůli BANu,ale kvůli dětem,který to budou číst taky).
    Nazdar banáni!!!!!!! a nahnilý k tomu.: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:: Mad:
    Licenci je třeba aktivovat v inventáři. Pokud jsi ji po zakoupení neměl, něco je špatně a musíš kontaktovat podporu.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    No, já zase omylem kliknul na celkem bezcenného dělníka v baráku na zlato... 2999 pečetí (skoro celá má zásoba) nenávratně v háji bez jakéhokoliv potvrzování - měl by tam být ještě nějaký mezikrok...

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Balkon View Post
    No, já zase omylem kliknul na celkem bezcenného dělníka v baráku na zlato... 2999 pečetí (skoro celá má zásoba) nenávratně v háji bez jakéhokoliv potvrzování - měl by tam být ještě nějaký mezikrok...
    Zvážíme, díky.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Balkon View Post
    No a VO TOM TO JE. Všechny ty vyskakující okna a lišty na které člověk může nechtěně kliknout, protože jsou na místě, kde byla předtím jiná lišta kterou používal. Takhle se vydělává !

Server
    CLA01
    to je jedna z hlavních věcí proč už nehraju aby na mě už jen při přihlášení všude vyskakovali okýnka s pečetěma kde se člověk může překliknout ani neví jak. To je prostě jasná ukázka prasárny od vývojářů ať si to tady CM omlouvá jak chce. A s tou jejich rychlostí zpětné vazby napíšou tak za rok že se na to podívají

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    Zvážíme, díky.
    http://forum.cla.heroes-online.com/t...by-quot-koupit

odpověď od tebe naposledy 3.11.
    Což je měsíc a půl přibližně.Jak dlouho potrvá než to zváží ?
    Last edited by Razyel; 17.12.14 at 23:24. Reason: oprava textu - mohlo by dojít k omylu v pochopení díky stylu jakým je to napsané
    .

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Damion View Post
    to je jedna z hlavních věcí proč už nehraju aby na mě už jen při přihlášení všude vyskakovali okýnka s pečetěma kde se člověk může překliknout ani neví jak. To je prostě jasná ukázka prasárny od vývojářů ať si to tady CM omlouvá jak chce. A s tou jejich rychlostí zpětné vazby napíšou tak za rok že se na to podívají
    Okýnka rozhodně nevyskakují na každém rohu, je to dle nás v únosných mezích ve hře, která je sice zdarma, ale musí z něčeho žít, jinak skončí a nebude hrát nikdo. Dávejte pozor, kam klikáte, a nebude problém. Samozřejmě jsme otevření další zpětné vazbě a případným změnám uživatelského rozhraní.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Razyel View Post
    http://forum.cla.heroes-online.com/t...by-quot-koupit

odpověď od tebe naposledy 3.11.
    Což je měsíc a půl přibližně.Jak dlouho potrvá než to zváží ?
    Výsledek zvážení můžeš pozorovat v aktualizacích - pokud se změna objeví, byla přijata. Pokud se ve hře neobjeví (ani v následujících aktualizacích v průběhu následujících měsíců, nelze hru měnit v řádu týdnů), návrh přijat nebyl.
    BB_Rothangald

Reply to Thread