Results 1 to 8 of 8

Thread: MAM uszkodzone konto a support nie pomaga mi juz 4 dzien

Server
    CLA01

MAM uszkodzone konto a support nie pomaga mi juz 4 dzien

no ludzie wezcie odblokujcie konto albo naprawcie pisze do supportu a gosc mi kaze ciasteczka czyscic jak ja juz logowalem sie na 3 roznych lapkach i lipa wiec co maja ciasteczka do tego juz nie mowie ze na koncie mialem kilka tysiecy pieczeci i wlasnie mi sie konczy odlam tygodniowy z ktorego skorzystalem jeden dzien bo konto juz mi nie dziala 4 dzien podczas ladowania zatrzymuje sie przy koncu zoltego paska i mozna sobie czekac i czekac i nic sie nie dzieje

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    no i jak ci na forum niby mamy pomóc jak nawet pomoc tech, która powinna miec takie możliwości nic nie robi, porada zmień gre bo będzie coraz gorzej
    W grze: Nekrus, nekromanta 30+30 lvl
    Bestiariusz | Zdolności Kleryka | Zdolności Nekromanty | Jednostki Przystani

Server
    CLA01
    Mam ten sam problem. Gra ładuje się i w pewnym momencie się zawiesza. Stało się to podczas pomocy w walce z bossem. Pomagałem "znajomemu" w walce z bossem. Gra się wtedy zacięła i od tamtej pory nie działa.
    Last edited by Bienio369; 15.10.14 at 11:16.

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Bienio369 View Post
    Mam ten sam problem. Gra ładuje się i w pewnym momencie się zawiesza. Stało się to podczas pomocy w walce z bossem. Pomagałem "znajomemu" w walce z bossem. Gra się wtedy zacięła i od tamtej pory nie działa.
    Faktycznie rano występowały problemy w grze. Wyczyść historie przeglądarki, usuń ciasteczka , sprawdź ustawienia Flasha. Jak dalej masz problem napisz do supportu lub pomocy ( wcześniej wystąpiły trudności ze zgłoszeniami ) > http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

blog.heroes-online.com
    F.A.Q.-Czyli-zbiór-najczęściej-zadawanych-pytań!
    POMOC Regulamin
    All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Server
    CLA01
    może nie aż taki problem jak twój ale ja mam zblokowaną możliwość wybudowania 2 budynków pierwszy @ z tym problemem wysłałem równo miesiąc temu ...
    od supportu dowiedziałem się tylko że problem wysłali dalej ... no i tak czeeeekam i czekam

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by yeapUwin View Post
    może nie aż taki problem jak twój ale ja mam zblokowaną możliwość wybudowania 2 budynków pierwszy @ z tym problemem wysłałem równo miesiąc temu ...
    od supportu dowiedziałem się tylko że problem wysłali dalej ... no i tak czeeeekam i czekam

Proszę napisz jeszcze raz > http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc albo podaj nr zgłoszenia na priwie.

blog.heroes-online.com
    F.A.Q.-Czyli-zbiór-najczęściej-zadawanych-pytań!
    POMOC Regulamin
    All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    ja wczoraj mialem problem z 'odpaleniem' kilku walk bo gra sie wieszala , dzis juz wogole nic nie moge zrobic : ani jednej walki , nie moge sie wylogowac normalnie , wlaczyc osiagniec , rankingow , normalnie praktycznie nic ...zgloszone so supportu

prosze nie doradzac glupot bo gra smiga na serwerze INT2 bez zadnych problemow

konserwa byla , posypala gre , pvp dalej nie dziala ... pelna olewka na nasz serwer i tyle
    pozdr

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by yeapUwin View Post
    rade miasta rozbuduj, na samej górze taki napis. wtedy nawet więcej niz 2 budyneczki zrobisz, klikaj LPM