Results 1 to 6 of 6

Thread: Kontynuacja walki...

Server
    CLA01

Kontynuacja walki...

/prowadzilem walke, stracilem na jakies 20 minut polaczenie z internetem, po ponownym wejsciu w gre, walka byla zakonczona tak jakbym z niej "wyszedl" przy pomocy "ucieczki" .... W normalnym przypadku powinienem kontynuowac ja lub miec pytanie czy chce uciec i stracic dotychczasowe polegle istoty ....
    Czy jest jakas szansa na odzyskanie "bitwy" lub chociazby wojsk bioracych w niej udzial ? Zaistniala sytuacja wskazuje na "blad" w mechanice gry ...
    Wiem z doswiadczenia w kilku innych grach online, ze utrata dostepu do internetu skutkuje powrotem do stanu z sprzed bitwy lub pytaniem o kontynuacje jej ...
    Po za tym, nie raz w czasie bitwy odswiezalem strone (zanik internetu) i nie wyrzucalo mnie na mape tak jak stalo sie tym razem....

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    niestety nic nie odzyskasz ...

wg mnie do tej mechaniki powinni dodac opcje do zaznaczenia( gdzies w opcjach gry) jakie koszty chcesz w walce poniesc w przypatku zerwania polaczenia : monety czy procent woja ... mysle ze to by troche pomoglo , szczegolnie ze nie zadko sie to zdaza

pozdr

Server
    CLA01
    raczej powinno pamietac ustawienia bitwy i po ponownym polaczeniu z netem postawic pytanie czy chce kontynuowac walke czy wycofac ze stratami takimi jakie byly w czasie bitwy ....
    Tak jest np w FoE .... a klopoty z netem nie sa wynikiem moich dzialan ....

FeaR's Avatar
    Server
    CLA01
    Oczywiście, że powinno być coś w tym aspekcie wprowadzone. Dużo częściej problemy są z serwerami i w takim przypadku oczywiście tracisz armię (zarówno tą, której w bitwie nie zdążyłeś wyleczyć, jak i procentowo za ucieczkę). Od ostatniej aktualizacji serwer zaczął sypać problemami dużo częściej niż wcześniej. Przypadek?
    Fahye | Nekromanta

Server
    CLA01
    raczej nie... tym bardziej ze byly podobne zmiany w wersji beta ang ... i szybko wrocili do poprzedniej wersji ... nie wspominajac juz o kasacji bohatera, rekompesacie w postaci 6 tys pieczeci i rozpoczeciu zabawy od nowa

Server
    CLA01

kontynuacja walki

od paru dni w czasie walki zawiesza się gra a to w połowie walki i pod koniec coś zostało za bardzo zmienione