Results 1 to 6 of 6

Thread: Kapitulace nepřátel

Server
    CLA01

Kapitulace nepřátel

Dost často se mi stává, že nepřítel se vzdává ale v tu chvíli mám zraněný oddíl, který bych chtěl vyléčit a proto musím kapitulaci odmítnout a boj dobojovat do konce, přitom někdy stačí jedno kolo nebo jen počkat až se dostane na tah léčitel.
    Dobré by bylo kdyby šla kapitulace nepřítele přijmout kdykoliv po vyhlášení, jednoduše by se někde v rohu rozsvítila bílá vlajka a kliknutím na ni by boj skončit.

Server
    CLA01
    K tomuto se připojuji , také jsem na to několikrát myslel.
    velice rozumný náped a myslím že by stal za předložení do vývojového teamu .

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Ne, tato změna není možná. Kapitulace (i v reálné bitvě) se musí přijmout, nebo odmítnout okamžitě. Jiný postup nedává smysl.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    No v reálné bitvě je zas možné ošetřovat raněné i po ukončení bojů (což tady pochopitelně nejde protože by byl každý boj beze ztrát), tak možnost reagovat na kapitulaci později vy vyvážilo tento nedostatek. V podstatě když nepřítel kapituluje je už stejně v takovém stavu že nedokáže způsobit znatelné škody a více méně čeká na doražení. Já chápu kapitulaci jako možnost zkrácení bitvy v případě, kdy už je jasný výsledek.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    Ne, tato změna není možná. Kapitulace (i v reálné bitvě) se musí přijmout, nebo odmítnout okamžitě. Jiný postup nedává smysl.
    Aplikovat neodladeny zabugovany update na ostry server bez ozkouseni na testu taky nedava smysl a presto ho s klidnym srdcem aplikujete.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Janglein View Post
    Aplikovat neodladeny zabugovany update na ostry server bez ozkouseni na testu taky nedava smysl a presto ho s klidnym srdcem aplikujete.
    Celá hra je beta verze, a jako taková se hra v podstatě testuje i na "ostrém" serveru. Nicméně návrh zvážíme, díky všem.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO