Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 15 of 15

Thread: Siła Wroga - problemy w walkach pve

Server
    CLA01
    Witam
    Mój nekromanta poz. 18. Skład: 2x Lamasy (33), 2x Lisze (33), Duchy 165
    Wróciłem do 1 aktu i spotkał się z : 2x Minotaury wyższych klanów (180, 435), Łupieźcy (54), Gobliny (190), Orki Buntownicy (273), Cyklopy wyższych klanów (18) - poziom Niewielki.
    Straty 30% armii (a lubię dużo leczyć).
    I teraz uwagi:
    - Wszystkie jednostki są szybsze od moich - (tutaj cisną się pierwsze przekleństwa do ust)
    - na 18 lev w przystani DAWNO ma się leczenie jednostek elitarnych (no żesz .....)
    - Licze walą magią pierwotną a nie ciemności - ale to już inni też wytykali ten błąd. Tak nawiasem mówiąc po co w takim razie Arcyliczom ta druga zdolność?
    - Dodatkowo uważam iż drzewko umiejętności niekro została spartolone!!! 2 umiejętności zbiorowe - gdy u Przystani jest ich co najmniej 3 i to silnie wzmacniające. Dodatkowo przekleństwo zdolność osłabiająca - powinna być u nekro a nie w przystani (tam raczej przydałoby się błogosławieństwo).
    - Lamasy za słabe - padają jak muchy. To kawalerowie są o wiele lepiej wytrzymalsi.

Server
    CLA01
    A ja bym proponował nie zmieniać ruchu jednostek, ludzie stracą 2 płomyki i już trzeba to zmienić bo mam straty. Ludzie za bardzo przyzwyczaili się do gry bez strat. Ja bym proponował aby lepiej się zająć pracą nad serwerami gry, to jest ważniejsze dla mnie bo aktualnie nie mogę się zalogować.

Server
    CLA01
    Gram ok 3 tyg, wiec może coś się zmieniło od tego czasu, ale takie moje spostrzeżenia co do stworków:

-Wiwerny trujące jak już tu wspomniano to przekoksy, umka zatruwająca na cała mapę siega.
    - Wilk skażone Pustką- trochę za silna ta redukcja dmga. Często jak walczy się z Istotami z Lasu, to jak da oba rodzaje Wilków, to się te ich debuffy nakładają, i wojo ma w plecy 60% dmga.
    -Piechurzy Skażeni Pustką- to umka godna bossa, a ma ją zwykły Core unit. Robiąc zadanie z Omamionym Ojcem trafiłem stack 2973 ich, i nic innego nie było w tej walce.
    Po odbiciu dmga z krytyka i stracie 25 Arcyliszy kapitulowałem, bo to sensu nie miało się wykrwawiać.
    -Dzikie Gryfy jak już też ktoś wspomniał, za duży ruch trochę, Wiwerny Skażone Pustką również, aczkolwiek wg mnie są o niebo prostsze od Trujących.

Bossy, które do tej pory biłem( Teraz Kat Sandro przede mną) są dobrze zbalansowane, do 3 aktu solo przy dobrej taktyce solo nie stanowią większego kłopotu.

w 4 Akcie za to, raczej wskazana jest wspólpraca , co mi się bardzo podoba. Np z Erionem Nekro to samobostwo, sam wygrałem tylko dzięki 3 krytom w plecy z rzędu za 3 razem.
    Tu idealnie się uzupełni z Przystanią. Za to w Walkach z Zepsutą Przystanią i Strażnikami Kościoła i tych przy posągach, jest odwrotnie.

Jescze jest sprawa walki w duecie na trudnej bitwie i liczebność stacku wroga.Powinny być jakieś limity, bo rozdanie takie miałem wczoraj: 2 x ~220 Wiwern Trujących, ~400 Trujących Wiwern, 1700 Wilków Pustki, reszta(pozostałe 3 stacki) o jakichś ludzkich rozmiarach. te 400 wiwern dostało pacyfke, ale te 2 grupy użyły umki i sojusznik moj miał po 2 x 60 płomieni w plecy po walce, trucizna silna+ pozostałe wojo zrobilo swoje.

A skoro juz przy trudnych bitwach, to czy z nich nie powinien lecieć lepszy drop? :]

Jestem Ryckiem Śmierci 27 lvl i generalnie przyjemnie mi się grywa, takie skromne uwagi.

W ogóle czasem wrogom brakuje inteligencji, i zamiast wjechać mi np dużym stackiem i wybić coś, używają jakiejś całkowicie useless w tym momemncie umki( 1600 wilków zamiast mi wyciąc w Plecy Arcylisze, wbiegło sobie i zawyło:P)

Kolejna rzecz, jak może trucizna działać na nieumarłych? Lub wykradanie życia z nich przez Wiwerny Pustki, Wiezięnnych Nadzorców i Scierwojady i co tam jescze ma te umke? Moje wampiry tak nie mogą.

Server
    CLA01
    Jezeli chodzi o trucizny to wystarczy wziąć w jeden slocik Anioły dostępne z gleby (wiec i nekro i przystań dostęp bez problemu AKT 4) - wystarczy pogłówkować.

Co do samych jednostek AI które rzekomo są przekoksowane - to najlepsze jednostki były by takie które miały by samo destrukcje - unicestwienie po upływie 2 rund uruchamianą po zwykłym ataku bohatera- najpierw bierzemy na cel taką jednostkę , oslepiamy i po 2 rundach pstryk niema 1700 wilków. Potem destrukcja automatycznie przeskakuje na kolejną wrogą jednostke i zabija po 1 rundzie, aż do wyczerpania się zasobów wrogich jednostek. Destrukcja przestaje działać w chwili wyeliminowania wszystkich naszych jednostek przez AI lub do chwili naszego zwycięstwa w zależności co nastąpi pierwsze.

Server
    CLA01
    Zdolności chodzących kości są przesadnie dobre, prawie każdy lata daleko i atakuje bezodwetowo kogo chce, podobnie jest z kamiennymi aniołami i ich stworami. Dla rycerzy to najgorsi przeciwnicy, nie ma tam żadnej taktyki tylko ostra wymiana ciosów.

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2