Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 15 of 15

Thread: Nowy Strażnik Żalu

Server
    CLA01
    Okogi nikt go tam nie dostawił ten handlarz tam był od dawna. Tak samo masz handlarza z ekwipunkiem na 30 lvl w Greystone w Czarnolesie.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by lesar83 View Post
    Zmiana taktyki pomogła i to mój wynik
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...ca87fb4f4.html
    mowilem ze boss jest trywialny
    gratulacje !!!! z przegranej walki do walki bez strat

Server
    CLA01
    thx, ale i tak te mobki są za trudne zwłaszcza jeśli będzie próbował je bić rycerz przystani. Ja miałem 5 duchów które mnie leczyły i biły zasięgowo ale rycerz przystani będzie miał przewalone.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    rycek moze wziac gryfy i walic z powierza , lub blasty i oslepiac .. nie ma tak zle

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    Cienie Shantir kiedys były jednostkami podstawowymi, teraz są elitarne więc ich dmg i hp uległy znacznemu powiększeniu, tak samo jest z Żywiołakami Ziemi skażonymi przez pustkę, kiedyś podstawowe teraz elita, ostatnio troche mnie Al-Kadhir zaskoczył bo on je przyzywa, ale nie zaraz koło siebie ale wśród mojego wojska, co troche mnie wybiło z gry, ale na kródko bo szynklo sobie z nim poradziłem. Generalnie ostatnia aktualka trochę pozimniała w balansie mobków i trzeba być przygotowanym na różne scenariusze.
    W grze: Nekrus, nekromanta 30+30 lvl
    Bestiariusz | Zdolności Kleryka | Zdolności Nekromanty | Jednostki Przystani

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2