Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: rozwoj budynkow jednostek

Aniel's Avatar
    Server
    CLA01

rozwoj budynkow jednostek

Witam,

Chciałbym poruszyć kwestie ulepszenia budynków jednostek. Z tego co wiem daje to możliwość ich większego zgromadzenia, i na obecnym etapie nie widzę w ty większego sensu zwłaszcza ze gram tak by tracic wojo w minimalnej ilości. Być może później się to zmieni i metą wygląda inaczej.. Ale na obecna chwilę sensu w ulepszeniu tych budynków nie widzę i wydaje mi się ze w końcowej fazie gry ludzie będą brać tylko championów. Dlatego może warto rozważyć, jako element balansu to, ze każde ulepszenia np budynku rekrutacji gwardzistow zwiększa ich możliwa ilość w slocie o np. 5 jednostek? Itd. Itd.

Server
    CLA01
    Werbują się szybciej i w większej ilości. Czyli tak jak powinno być.

Aniel's Avatar
    Server
    CLA01
    No ok ale jak widzisz te jednostki w mecie? Czy będzie sens je rekrutowac a tym samym ulepszać ich budynki zamiast tylko np championów lub elit?

Ponieważ jest ograniczona liczba patentów zastanawiam się czy rozwiązanie takie że ulepszenie budynku zwiększające ilość tych jednostek w slocie nie dałoby więcej możliwości planowania rozwoju w grze?:-)

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    przykladowe zadanie endgamowe:
    dostarcz ghule: 7256
    powodzenia z siedliskiem ghuli na lv1 (200 sztuk)

Server
    CLA01
    moim zdaniem jedyne co mozna zmienic w ulepszaniu budynkow w ktorych sie werbuje stworki to to aby taki GHUL ktory zadaje 11obrazen po ulepszeniu na 3poziom budynku dostal boosta z 11 na 12/13 obrazen lekko wiecej defa lekko wiec obrony magicznej bo skoro je ulepszamy to one powinny dostawac jakies bonusy a nie wieksza ilosc do zwerbowania ktora szczerze nic nie daje bo i tak mamy do dyspozycji tyle na ile pozwala nam obecny level.

Aniel's Avatar
    Server
    CLA01
    No ale dlatego napisałem by ulepsEnie pozwalało mieć więcej jednostek podczas bitwy. Mieszanie w statach za bardzo mogłoby zaburzyc balans

Server
    CLA01
    zmniejszenie kosztu rekrutacji powinno wystarczyć

Server
    CLA01
    zmniejszenie kosztu rekrutacji to za malo.
    przytej powinni dodac cos wiecej samyn jednost

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Vilis View Post
    moim zdaniem jedyne co mozna zmienic w ulepszaniu budynkow w ktorych sie werbuje stworki to to aby taki GHUL ktory zadaje 11obrazen po ulepszeniu na 3poziom budynku dostal boosta z 11 na 12/13 obrazen lekko wiecej defa lekko wiec obrony magicznej bo skoro je ulepszamy to one powinny dostawac jakies bonusy a nie wieksza ilosc do zwerbowania ktora szczerze nic nie daje bo i tak mamy do dyspozycji tyle na ile pozwala nam obecny level.
    super pomysl

Server
    CLA01
    Początkowo gdy ulepszałem te budynki myślałem, że bedzie dokładnie tak jak koledzy wyżej piszą. To, że rekrutujesz jednostki szybciej i wiecej to także duży plus ale nie adekwatny do straty patentu budowlanego!

Page 1 of 2 1 2 LastLast