Results 1 to 7 of 7

Thread: Akt 1 'Poszukiwanie pajęczych jaj"

Server
    CLA01

Exclamation Akt 1 'Poszukiwanie pajęczych jaj"

W zeszły piątek, podczas wykonywania tego zadania we współpracy z innym graczem gra nie dodała mi do ekwipunku 1 pajęczego jaja pozostałe 2 pajęcze jaja zdobyłem. Z mapy znikły i moby i pajęcze jaja do zebrania, Relog nie pomógł stoczenie kilku nie fabularnych walk też nie przyniosło skutku

Server
    CLA01
    wyślij zgłoszenie do support przy stronie logowania
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc-techniczna i...

lepiej zacznij od nowa grać bo tego błędu ci szybko nie naprawią...

Server
    CLA01
    wiadomość do supportu wysłałem z zeszły piątek. Póki co cisza. Poczekam jeszcze trochę i chyba zrobię jak mówisz

Server
    CLA01

Problem z questem "poszukiwanie pajeczych jaj"

Problem z questem
    otóż robiłem z kolega questa związanego z zbieraniem pajęczych jaj . Podczas gdy ja byłem w bazie ( wiezieniu ) on już był przy 1 z jaj . Zaprosił mnie on do walki i gdy skończyliśmy on wziął tamto jajo bez problemów a gdy ja doszedłem okazało się ze nic tam nie mam...pomyśleliśmy ze to kwestia czasu aż się zrespi kolejne niestety tak się nie stało czekam już podajże 1 dzień na zrespienie się tego jajka lecz moje czekanie nic nie daje i utknąłem w tym miejscu nie mogąc przeć fabuły/rozgrywki dalej i oto moje pytanie czy jest możliwość dania mi tego jajka przez admina/moda lub zresetowanie mi jakoś tego questa ( sam nie mogę ) żebym mógł zebrać wszystkie z 3 jajka ? Dziękuje pozdrawiam.

Server
    CLA01
    Odświeżam temat. Mam ten sam problem. Pomogłam komuś na mapie w jednej z bitew i teraz mam zaliczone tylko 2 z 3 jajek. Może przydałoby się coś zrobić z zaliczaniem etapów misji. Jeśli misja ma kilka podzadań, to najlepiej byłoby wyeliminować konieczność robienia ich po kolei.

Server
    CLA01
    Anuluj zadanie i weź od nowa. Miałem tak już parę razy, że na mapie były tylko 2 elementy z 3 do znalezienia.

Server
    CLA01
    Niestety po wejściu do gry okazało się, że nie mogę anulować tego zadania
    Last edited by Nefrena; 11.09.14 at 16:37.