Results 1 to 5 of 5

Thread: Poslední kapitola: Odhalení Prázdnoty

Server
    CLA01

Poslední kapitola: Odhalení Prázdnoty

Už jsem splnil první dva podúkoly, ale nedaří se mi najít, kde se plní třetí část: Odražte úkoly na Lichtfels. Prošel jsem celé město Lichtfels v Zemi světla, i jeho okolí, ale nikde nic. A ta šipka se směrem k úkolu taky nefunguje. Co s tím můžu udělat, jak splním tento úkol?

Server
    CLA01
    Od mezimapového portálu v Zemi světla se vydáš doleva. Dříve tam stála hlídka 2 jezdců, která tě nepustila dál. Teď můžeš projít. Setkáš se tam opět se Sar-Khaynem a ukončí se tam herní příběh. Otevře se ti přístup do dalších lokací a hlavně k dalším týdenním bossům.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Trosku som sa stratil a neviem co mam robit. Neviete aky je Yoarthov a Albinov pozadavek? Cim viac info tym lepsie. DIK

Server
    CLA01
    Mám stejný problém, k tomu úkolu není pořádný popis. Kde ty dva najdu?

Server
    CLA01
    Jestli si vzpomínám dobře, tak musíte zabít týdenní bosse - Valroka (Albin) a/nebo Wyvernu/Hlase (Yorath). Potom se otevře cesta v Zemi světla nalevo od mezimapového portálu, kterou do teď střežila hlídka jezdců. Tam na vás čeká Sar-Khayn, ukončí se příběh a otevřou se další 3 týdenní bossové. Vím, že se mi prostě ta cesta otevřela, ale co jsem udělal postupně za sebou nevím.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.