Results 1 to 8 of 8

Thread: Quest - Hledání pavoučích vajíček

Server
    CLA01

Quest - Hledání pavoučích vajíček

Ačkoliv se jedná poměrně o snadný úkol, bitva už taková není. Rozhodně mi nepříjde v pořádku npc které se 6životy dává 300dmg ( má 12životů) a kde se spawnuje 4x 30 pavouků ,kteří mají 240dmg. Nemluvě o tom,že tam pavouci s 200hp byli naspawnováni. (s podporou monků z jiného hrdiny, jsem si vyléčil 60jednotek a přesto jsem měl obrovské ztráty ( polovina armády). a to měli sílu jen 1360.
    Bitva je příliš obtížná, a odměna za ni je až příliš směšná ( 30 zkušeností) , i boj s bossem,který si monstra vyvolával byl jednodušší než tohle a to za něj bylo 310zlatých a 2 artefakty.

a při představě,že mám vybojovat další 2 takové bitvy,se mi hnusí hraní. Protože než obnovím ztracenou armádu, uplynou 4 dny.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Zatím to tak necháváme, je možné, že v budoucnu upravíme.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Vkládal jsem do této MMO hry hodně nadějí, ale už po pár hodinách čistého času jsem pochopil, že tohle bude nevybalancovaný tahák na prachy. Jak bylo výše uvedeno (a i v jiných vláknech fóra), brutalita úkolů a soubojů nezohledňující jejich průběh, mě osobně hraní velice znechutila, takže i vhledem k tomu, že tu není pořádná kooperace a větší rozmanitost, tak odcházím a nechávám tuto pračku na peníze odvážnějším. Ušetřený čas a trápení se již prvními úkoly investuji do něčeho užitečnějšího :-(
    Sbohem.

Server
    CLA01
    Je to docela naprd. Když jsem dělal ten úkol, tak jsem se rozhodl soustředit na to, dostat se OKAMŽITĚ k těm vajíčkům a co nejméne bojovat. Vyhrát se dávalo těžko - zničit vejce nestihnete, za 3 kola všechny vejce spawnou pavouky,n o.. Docela naprd, ale šlo to. Si pořád stěžujete, ježiši .. Já to chápu, ale aspoň to je nějaký tzv. "challenge".

V bitvách pro úkol máš, co máš dělat. ZÍSKEJ VEJCE -> To znamená, že NEMUSÍŠ BOJOVAT, ale získat VEJCE S JEDEM (příklad)..

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Pacman04 View Post
    Vkládal jsem do této MMO hry hodně nadějí, ale už po pár hodinách čistého času jsem pochopil, že tohle bude nevybalancovaný tahák na prachy. Jak bylo výše uvedeno (a i v jiných vláknech fóra), brutalita úkolů a soubojů nezohledňující jejich průběh, mě osobně hraní velice znechutila, takže i vhledem k tomu, že tu není pořádná kooperace a větší rozmanitost, tak odcházím a nechávám tuto pračku na peníze odvážnějším. Ušetřený čas a trápení se již prvními úkoly investuji do něčeho užitečnějšího :-(
    Sbohem.
    Ahoj. Chápu tvé výhrady, ale hra ještě není dokončená a postupně ji ladíme a balancujeme. Věřím, že plná verze po dokončení bety bude stát za to. Zkus ji omrknout, až bude hotovo.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Pacman04 View Post
    Sbohem.
    Nevím proč neodejdeš v klidu a bez pláče, nevím v čem ti ta hra přijde jako pračka na peníze, maximálně v tom že si za 1800 pečetí týdně koupíš úlomek na rychlost, aby ses neloudal, to je vše. Je to beta, tak tady neplakej že všechno není v top stavu.
    "Brutalita úkolů" thank god že to není easy mode slátanina jako HOMAM 5/6, pokud je to na tebe moc těžké, tak se musíš snažit a zlepšit (inb4 thank you captain obvious), ne brečet že když mlátíš hlavou do klávesnice, tak prohráváš

Quote Originally Posted by Razyel View Post
    Ačkoliv se jedná poměrně o snadný úkol, bitva už taková není. Rozhodně mi nepříjde v pořádku npc které se 6životy dává 300dmg ( má 12životů) a kde se spawnuje 4x 30 pavouků ,kteří mají 240dmg. Nemluvě o tom,že tam pavouci s 200hp byli naspawnováni. (s podporou monků z jiného hrdiny, jsem si vyléčil 60jednotek a přesto jsem měl obrovské ztráty ( polovina armády). a to měli sílu jen 1360.
    Bitva je příliš obtížná, a odměna za ni je až příliš směšná ( 30 zkušeností) , i boj s bossem,který si monstra vyvolával byl jednodušší než tohle a to za něj bylo 310zlatých a 2 artefakty.
    a při představě,že mám vybojovat další 2 takové bitvy,se mi hnusí hraní. Protože než obnovím ztracenou armádu, uplynou 4 dny.
    narazíš v počátku, kdy jseš schopen vyexpit hrdinu na dostatečnou úroveň pro poražení těch pavouků během hodinky, na bitvu která je trošku těžší a už jdeš řvát na fórum blbosti, místo aby jsi pochopil základní mechaniku každého rpg ever made?
    1) vejce se dá sebrat na začátku třetího kola (výpad + příkaz velitele), za ty dvě kola přijdeš o pár ghůlů... tz nebreč že se to nedá, ale zkus přemýšlet nad nečím jiným než tupým posíláním jednotek
    2) směšná odměna? wtf? je to questová bitva, nenapadlo tě že ty expy jsou skryté v odměně za quest? možnost postupu ve hře? vážně?
    3) na obnovení armády netřeba 4 dny, tímhle "argumentem" si zabil v podstatě veškerou vážnost, co kdy tenhle post mohl mít

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by mindlesSheep View Post

narazíš v počátku, kdy jseš schopen vyexpit hrdinu na dostatečnou úroveň pro poražení těch pavouků během hodinky, na bitvu která je trošku těžší a už jdeš řvát na fórum blbosti, místo aby jsi pochopil základní mechaniku každého rpg ever made?
    1) vejce se dá sebrat na začátku třetího kola (výpad + příkaz velitele), za ty dvě kola přijdeš o pár ghůlů... tz nebreč že se to nedá, ale zkus přemýšlet nad nečím jiným než tupým posíláním jednotek
    2) směšná odměna? wtf? je to questová bitva, nenapadlo tě že ty expy jsou skryté v odměně za quest? možnost postupu ve hře? vážně?
    3) na obnovení armády netřeba 4 dny, tímhle "argumentem" si zabil v podstatě veškerou vážnost, co kdy tenhle post mohl mít
    1) přečti si jejich sílu a jejich dmg , podívej se , kolik HP mají ghoulové a jaké staty má rytíř v první kapitole..uff myslím že přibližně uprostřed to bylo..tj 6lvl cca.,kdyby 8 to máš 85jednotek ( ghoul má 44HP) n a 8lvlu má rytíř 4skupiny jednotek.. tj 85*4= 340*44(hp) = ghoulů když to chceš takhle. to máš 14960HP.
    máš tam npc které dává na 12jednotek 600dmg, 4*30pavouků= 240*4 = 960dmg + (200pavouků) 1600dmg. ( nevzpomínám si podrobnosti bitvy takže čerpám z toho co jsem popsal dříve,bylo to před měsícem a od té doby jsem vybojoval snad 150bitev).
    takže jejich celkový ranged dmg : 960+1600+600 = 3160 dmg když budu počítat ,že nyní mé jednotky zredukují 30%, tak 2000dmg za jedno kolo. takže teoreticky vše vychcípá do 8kol ( pokud si dobře vzpomínám,tak tam trvá dojítí 5kol ( ano včetně příkazu,ano včetně výkřiku,ne dva tahy jako rytíř nemám). pokud si dobře vzpomínám,měl jsem něco kolem 3360BS ., což je víc jak dvojnásobek toho co měl nepřítel. Takže ne,ktomu jaký byl boj,a jak to probíhalo mi obtížnost opravdu v pořádku nepřišlo (nemluvě o tom,že mé jednotky nemají na tak nízkém lvlu dmg,aby zabíjely pavoučky na ránu.a navíc každé kolo se spawnovalo dalších 4*30 pavouků->síla neustále roste a vojsko otrávené.
    2)¨Boss snad není cílem úkolu ? jen za samotný boj,který byl jednodušší než tohle(a to si vyvolával ghouly 35 tuším za 2kola) ,bylo expů více,odměna celkově větší a ještě navíc odměna za splněný quest. Tady za tři bitvy jsi získal 1/10 zkušeností žádný artefakt a boj byl mnohem,mnohem těžší a na jednotky náročnější,pokud by nebyl možný postup hrou,dávno tu hru nehraju.
    3)Až si budeš obnovovat nebesany/tkadleny , nebo 60zářivých světic,tak si povíme. a buď se mi to zdá,nebo je produkce nyní rychlejší , už jen hodina na 10jednotek ghoulů(druhá úroveň stavby).... počítej 170(ztrát byly víc jak poloviční při léčení monků jejich léčením,rytíř ani léčit tak moc nemůže,ztráty by byly větší,ale dobře, polovina armády ( 340/2 = 170 ghoulů* 3bitvy = 510ghoulů , 10ghoulů za hodinu = 51hodin = 2dny obnovení,nehraní jen kvůli 3 bitvám,které měli poloviční bojovou sílu,než ty...stále ti to příjde v pořádku ?! )

ad1)a) nikdy jsem neřekl,že se to nedá, říkám,že síla jaká se píše je velmi neadekvátní vzhledem ke skutečné síle.
    b) nikdy jsem kvůli tomuto nebrečel,a nikdy jen tak tupě neposílám jednotky, no možná platí to co se říká "soudím tebe podle sebe"

Server
    CLA01
    Právě tohle byla jedna z prvních bitev kde jsem taky narazil na problém, hodinku sem lítal po mapě, nasbíral suroviny a s dalším lvlem se to docela hezky posunulo, ztráty sem tam měl, ale ne tolik, abych to reálně pocítil. Ale ten jeden tah hrdiny je asi faktor co nejsem reálně schopen započítat, když hraju jen mága a věřím, že udělá víc než dost (osobně jsem pomáhal dost rytířům s touhle bitvou, abych pochopil že mág má tuhle snažší, kombo příkaz velitele a výpad docela fungovaly, ale toho právě rytíř nemá jak dosáhnout). Btw že rytíř má jen jeden tah za kolo sem se dozvěděl až včera večer, když sem si říkal, že si o hře zjistím něco víc. Asi my bad, tady se nedá než uznat že by to chtělo nějaký fix