Results 1 to 10 of 10

Thread: Market

Server
    CLA01

Lightbulb Market

Brakuje mi tradycyjnego marketu, tak jak w normalnej wersji "HoMM". Była wspomniana już wymiana surowców między graczami oczywiście, ale mi chodzi o sam market, gdzie można by było wymieniać surowce za surowce, tak jak było w "HoMM".

Market w wersji tylko dla samego siebie, albo (nawiązując do wymiany miedzy użytkownikami) można wprowadzić ogólnodostępny rynek, gdzie można by wystawiać swoje oferty wymian/sprzedaży/kupna surowców/artefaktów....oczywiście jakieś opłaty/prowizje trzeba by było wprowadzić do takiego marketu.

Ot taki pomysł mi wpadł do głowy

Zapraszam do dyskusji i wyrażania swoich opinii

Neon's Avatar
    Server
    CLA01
    Bardzo dobry pomysł. Żeby nie było oszustów, można dodać wymianę artefaktów miedzy graczami przedmiotami o mniej więcej tej samej jakości. Mam dwa artefakty pradawne i jednego nie mogę używać, a nie zamierzam nigdy grać rycerzem, chętnie bym się wymienił na inny pradawny artefakt.

Nie wspominając już o surowcach, chętnie bym zamienił trochę rudy na drewna przy zdrowym liczniku

Server
    CLA01
    moim zdaniem powinno się dodać także opcje wysyłania surowców z postaci na postać między własnym kontem.

Wiadomo powinny być jakieś ograniczenia dzienne/tygodniowe. Ale opcja by się przydała

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Narazie niech dopracuja to co dali + to co z nadchodzącą łatka ma być. Zpytania o handel napewno trafilo do Devu , bo jak nie patrząc była to jedna z podstaw w seriach HoMM i o ile dobrze pamietam była w chinskiej wersji Hirołsów Online.

blog.heroes-online.com
    F.A.Q.-Czyli-zbiór-najczęściej-zadawanych-pytań!
    POMOC Regulamin
    All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Server
    CLA01
    wszystko to o czym piszecie MOŻE było by możliwe do wprowadzenia w grze za którą opłacacie stały abo a nie "mikro" płatności ...
    bo jaki interes zrobił by UBI dając możliwość wymiany itemów / surowców skoro sam ma je w sklepie

Server
    CLA01
    oczywiscie ale w troszke innej produkcji ubisoftu (mówie tu o the settlers online) bylo wprowadzone targowisko na którym można było handlowac z innymi graczami a ponadto surowce były dostępne w sklepie za "dodatkowa walutę" odpowiednik tutejszych pieczęci

Azmodan28's Avatar
    Server
    CLA01
    W slettlerów online gram i jest tam to podstawa a co mnie ciekawi ze żaden admin nie wypowiedział się w tej ważnej kwestii jeszcze!!

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    chociasz bajtel surowców miedzy postaciami z tego samego konta ,troche latwiej by bylo ogarnac te kowadlo tier

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    chociasz bajtel surowców miedzy postaciami z tego samego konta ,troche latwiej by bylo ogarnac te kowadlo tier
    w sumie, oprócz tego kowadła i tak nei ma gdzie wydawaćsurowców, ja aktualnie mam 2 tier i prawie fulle magazyny oprócz metalu, także bez problemu zbieram na co chce.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Gdzie zbierasz surki ,zdradz rabek tajemnicy ?

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc