Page 2 of 22 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 11 to 20 of 216

Thread: Co to jest właściwie balans w PVP? Prosze o dyskusje.

HeroesOnline90
    Guest
    Quote Originally Posted by Florus View Post
    Goltar z tego co wiem to ty spierniczasz w podskokach na moj widok . Na 6 walk z tobą w tymże rankingu 4 razy zdezerterować po odpaleniu obszarowy na moich wojskach , raz przegrales i raz zremisowales.

Rozegralem praktycznie 99% walk . 1% to walki odpuszczone z winy dzialania serwera lub zawieszek . Z obserwacji top 20 z ktorymi mialem przyjemnosc pojedynkowac to najwiekszymi "spierdalaczami "z walk jestes drogi Goltar i Infensa .

"Rycerze stracili na ekonomicznym aspekcje pvp " - potuklo czy co jaki ekonomiczny aspekt pvp ^^ ,ze straty w jednostkach ze nie wygrywa rycek bez strat ..... co ty cpiesz ..

Podtrzymuje to co w poprzednim poscie napisalem .
    Ni ma juz bulidu rycka 4 blaski + 2niebianki i nie ma bulidu dla nekro 4 przadki 2 wampy jak w poprzednim przedpatchowym pvp rankingu ktory by dawal zwyciestwo .

Teraz sie liczy myslenie w trakcje walki a nie gotowy szablon

Co do wypowiedzi HeroesOnline90 mam 3klasy z 4 dostepnych i all 30 +
    Ty rzeczywiście nie umiesz grać. Podaj nazwy bohaterów, albo lepiej zrób screeny to zobaczymy kim takim grasz. Wiele osób tu wiele rzeczy pisze, połowa z nich to urojenia. I nie rozumiem o co ci chodzi z tym: builid rycka 4 blaski + 2 niebianki....nekro 4 prządku, 2 wampy ????
    Last edited by HeroesOnline90; 02.10.14 at 17:49.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Rozegralem praktycznie 99% walk . 1% to walki odpuszczone z winy dzialania serwera lub zawieszek .
    znaczy sie te przedwczorajsze 2wie ucieczki przede mna to wina serwera tak ??

nawet jesli bys sie przy tym upieral , to i tak to daje wiecej niz 1% twoich walk i jak mniemam tylko przede mna uciekales , sorki , serwer ci siw wieszal ...

PS
    sklad woja pana Florus do walk PvP to 5x gryfy

PPS
    panie HeroesOnline90 ,,,, nie obrazaj graczy prosze bo to nie ladnie ... to, ze sie pomylil w swojej dedukcji nie znaczy ze nie ma pojecia .. w poprzednim sezonie calkiem fajnie sie mi z nim walczylo (czyt Florus), nawet czesto nas sobie losowalo ... tyle ze teraz wydaje mi sie troche pompowac zaczyna , bo skad by byly te ucieczki ...

a'propos , co do gry ryckiem , to nie jest taka ciezka a byla duzo latwiejsza ...to fakt
    w walce z questami dalej sie ladnie sprawdza jesli ktos mysli ..
    jedyny i niepodwazalny fakt ze myslacy kleryk zmiecie kazdego rycka z powierzchni zanim ten pierdnie
    Last edited by okogi; 02.10.14 at 18:00.

Server
    CLA01
    Moje postaci znajdziesz w 1-wszej 100 smoczych leveli all maja czlon Flor w nicku . twojego ze swieca szukac.

Wiec jesteś kolejnym trollem który ledwo popykał w grę max 2 tyg i myśli ze pozjadał all rozumy i świetnie zna się na all aspektach .

Kleryk ma 4 czary na ture ,rycek 6 slotow . nekro wskrzeszanie i drenaz . Kazda klasa ma + i - ale to posiadacze ryckow najwięcej plączą i tragizują jak ten swiat jest zly . Prawda jest taka ze rycek byli jest OP tyle ze teraz podcieli mu troche skrzydelka i w tej nowej rzeczywistości tylko inteligentni posiadacze postaci tej klasy sie odnajdują .

To ze 99 % tych co wzieli jako glowny char rycka mocy z przystani to niemyślące bezmózgi to juz inna para kaloszy ,

Na czacie w grze jak i na forum pelno lamentujacych ktorzy przyzwyczaili sie do 1 schematu gry i jak patch powoduje ze trzeba cos zmienic w tym planie popdadaja w czarna rozpacz.

Server
    CLA01
    Jest jeszcze taka klasa jak rycerz śmierci ;p
    Ale tak ogólnie odeszliśmy od tematu..
    Głównym moim założeniem tutaj było pokazanie że ciężko zrobić coś takiego jak balans postaci. A na pewno nie można argumentować zmian jakie przeżywa serwer, chęcią rzekomego zbalansowania i tym samym wyrównania szans pomiędzy starymi graczami a nowymi. Wszystkie więc dotychczasowe zabiegi są co najmniej dziwne... Równie dobrze można było by odblokować limity surowców a zostawić 100% rekompensaty utraconych jednostek skoro tu istniał problem iż starzy gracze mogli sobie pozwolić na walkę w topie i ogromne straty a z kolei nowi gracze nie mieli takich rezerw. Uważam więc że pvp powinno być oddzielną kategorią. Nikt mi nie powie przecież ze artefakty nie dają tu ogromnej przewagi. Jaki jest więc sens zajmować się drobnymi rzeczami które mają wpływ na równowagę gdy jest to zbudowane na idiotycznej podstawie..

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    sluchaj andronikus ... balans jest strasznie latwy do wprowadzenia .... tylko ze im na tym nie zalezy !!!
    1. chca balans rycek vs mag ?? niech dadza dodatkowy ruch na ture ryckowi , skoro okzyk nie dziala juz dlugo tylko 1 runde ,(swoja droga wg mnie wyszloby lepiej i sprawiedliwiej niz niekonczace sie okrzyki , ktore byly przegiete)
    2. chca balans ilosci walk w PvP ?? wystarczylo zmienic zastosowanie pktow akcji i dac kazdemu rozegrac max 5 walk dziennie , z opcja przeniesienia limitu na nastepny dzien tylko, nie kumulacyjnie
    3. balans w PvP ?? podstawa to ujemne pkty za ucieczki i dodatkowo straty woja jak to ma miejsce w ''normalnych'' walkach , a jak chcesz sie wykupic , to kaska na konto przeciwnika
    4. balans miedzy nowymi a starymi ?? glupota !!! to niech w pvp dadza kazdemu ustawienia z 1go levelu , po 10 jednostek w 2-3 slotach , i bez umiejetnosci ... ''przeciez dopiero zaczalem gre mam 5ty level i nie mam szans z 30 levelem SPRAWIEDLIWOSCI I BILANSU BB SIE DOMAGAM''

...tyle ze tu nie chodzi o balans... tylko o pieniadze ...
    Last edited by okogi; 02.10.14 at 18:31.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by yeapUwin View Post
    W poprzednim patchu NEKRO nie miał ŻADNYCH szans z ryckiem ... było to wałkowane 100 x ale że większość grała ryckiem to i płaczu dużo nie było
    obecnie balans jest dużo większy niż wcześniej gdzie rycek podchodził walił kryty i kończył gre ...
    obecnie znam kilku rycków którzy świetnie sobie radzą ale fakt ONI myślą w doborze jednostek a nie 2/3 x Niebianki + błyski i liczyć na kryty
    Widzę że nie masz pojęcia o pvp przed zmianami w umiejętnościach oto jak on wyglądał:
    Ze zwojami:
    kleryk > nekromanta > rycki
    Walki umawiane bez zwojów:
    kleryk > rycki > nekromanta

Kto temu zaprzeczy po prostu nie grał, lub nie umiał grać pvp. Czy rycerze tak świetnie wyglądają w rankingu - nie sądzę.

Po zmianach balans jest mniej więcej taki:
    kleryk, nekromanta >>>>> rycki

Goltar z tego co wiem to ty spierniczasz w podskokach na moj widok . Na 6 walk z tobą w tymże rankingu 4 razy zdezerterować po odpaleniu obszarowy na moich wojskach , raz przegrales i raz zremisowales.

Rozegralem praktycznie 99% walk . 1% to walki odpuszczone z winy dzialania serwera lub zawieszek . Z obserwacji top 20 z ktorymi mialem przyjemnosc pojedynkowac to najwiekszymi "spierdalaczami "z walk jestes drogi Goltar i Infensa .
    Ha, ha co za troll. Nie rozegrałem żadnej walki w obecnym rankingu główną postacią, co łatwo sprawdzić bo nie mam żadnych punktów. A podobno bije obszarówkami i uciekam, do tego rycerzem:P Jeżeli ktoś myśli jeszcze że cokolwiek z tego co pisze ten klaun jest prawdą, może sprawdzić ranking

Co do reszty jego wypowiedzi to są okraszone podobną kreatywnością. Apeluje do modów o uciszenie tego osobnika, bo zaciemnia temat i sieje dezinformacje na forum.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Goltar View Post
    Ha, ha co za troll. Nie rozegrałem żadnej walki w obecnym rankingu główną postacią, co łatwo sprawdzić bo nie mam żadnych punktów. A podobno bije obszarówkami i uciekam, do tego rycerzem:P Jeżeli ktoś myśli jeszcze że cokolwiek z tego co pisze ten klaun jest prawdą, może sprawdzić ranking
    ja tu sie z nim zgodze ... sam widzialem jak Goltar bije rycerzem obszarowki , a najgorszy jest ''chain lightning'' i ''meteor shower'' ... czasem jak implozje walnie to sie odechciewa a pozniej ucieka , by go ta implozja nie dogonila ..

...ot zarcik taki :P

FLORUS ... prosze, opisz mi jak wyglada remis ?? bo takiego cuda jeszcze nie mialem
    Last edited by okogi; 02.10.14 at 18:40.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    sluchaj andronikus ... balans jest strasznie latwy do wprowadzenia .... tylko ze im na tym nie zalezy !!!
    1. chca balans rycek vs mag ?? niech dadza dodatkowy ruch na ture ryckowi , skoro okzyk nie dziala juz dlugo tylko 1 runde ,(swoja droga wg mnie wyszloby lepiej i sprawiedliwiej niz niekonczace sie okrzyki , ktore byly przegiete)
    Ta pewnie ryckowi jeszcze 1 ruch i zylion szans na kryta .... Kleryk ma 4 x czar ale 5 SLOTOW !! a rycek 6 SLOTOW to 300 jednostek lucznikow lub 60 blaskow lub 20 aniolow wiecej ... i nie niema to wooooogole roznicy przy matematycznym rozliczeniu walki .........wcale

Co do reszty jestem na tak co do 1-go punktu totalnie nie .
    Last edited by Florus; 02.10.14 at 18:43.

Server
    CLA01
    Prawdopodobnie Florus robi to zamieszanie aby jego naduzycia w systemie walk pvp nie stały się zbyt oczywiste.

Może taka masowa akcja raportowania podejrzenia o oszustwa po każdej ucieczce w tych walkach dałaby wam szanse że cos kiedyś zmienią w tej bezkarnej pogoni chciwych kleryków.

Server
    CLA01
    pvp juz dawno jest ustawione u konikow .. jak nie bede pierwszy to znowu zresetuja ranking ^^

A moze "zbalansowac" po calosci rycerza mocy dac mu 5 tur niesmiertelnosci jednostek 2 dodatkowe ruchy i slot ?.... wtedy byla by sprawiedliwosc
    Last edited by Florus; 02.10.14 at 18:55.

Page 2 of 22 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast