Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 29

Thread: Kamínky v hromádce písku

Server
    CLA01

Kamínky v hromádce písku

Už x krát jsem dokončil úkol "Kamínky v hromádce písku" a mám jít ke "Zkamenělý průzkumník",ale už ho nemůžu najít...-Minimapa ani šipky na to nereagují!Poradí někdo...???

Server
    CLA01
    Taky to mám buglé. Nejspíš další dobrodiní nového skvělého updatu....
    Web cechu TheMaestro
    Videa, návody, seznamy jednotek a artefaktů...

Orichi's Avatar
    Server
    CLA01

Úkol: Kamínky v hromádce písku - a la splněný úkol nelze zrušit

Čauky mňauky,

již delší dobu se ženu za splněním úkolu jménem "Kamínky v hromádce písku", když jsem to konzultoval s ostatními hráči, radili ať si sepnu zobrazování úkolu na mini mapě, ale i když jsem tak učinil mini mapa nic nezobrazovala. Stejný problém jsem měl i u dalšího úkolu, kde se měli zabít 3 píseční červi, úkol se 3 červy jsem zrušil a nabral u npc znovu, tentokrát byl úkol na minimapě zobrazen. Pravděpodobně úkoly, které jsem měl nabrané před aktualizací serveru, po ní již nešli splnit a je třeba je zrušit a nabrat znovu, ok.

Bohužel u úkolu "Kamínky v hromádce písku" mám v seznamu úkolů u této položky zelenou fajfku, což značí splnění úkolu, když je úkol splněn nelze jej zrušit. Čímž vzniká nemožnost tento úkol nabrat nově.

Je splněný, protože po nabrání úkolu je cílem odevzdat úkol u npc, které je na random místě na poušti. Ne nikde jsem ho nepřehlédl, projezdil jsem celou poušť křížem krážem.

Server
    CLA01
    Tenhle quest je denní, takže se obnovuje každý den... Proto když si ho přijal jiný den, než ho plníš tak anděla na minimapě neuvidíš (stejný je to u těch červů, ale tam to jde alespoň zrušit).

RaSvaj's Avatar
    Server
    CLA01
    Tímto to určitě nebude, včera jsem normálně tento úkol splnil. Dneska jsem vzal znovu a zkamenělý průzkumník nikde.

RaSvaj's Avatar
    Server
    CLA01

Kamínky v hromádce písku - nelze dokončit

Dnes jsem oběhl kolečko úkolů v šeptajících pláních a nelze dokončit úkol kamínky v hromádce písku - zkamenělý průzkumník není na mapě. Tento úkol nejde ani zrušit protože mám jen dojít k průzkumníkovi a tím je úkol hotov. Bohužel tento tady není. Znamená to tedy že od zítra budu mít se super omezením na tři aktivní úkoly možnost defacto plnit naráz úkoly jen dva? Vím o dalších lidech se stejným problémem a dokonce je tato chyba i několikrát napsána zde na fóru. Bude se toto nějak řešit?

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahoj, kontaktuj prosím podporu přes stránky MMHO. Řešit se to bude, úkol opravíme.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

RaSvaj's Avatar
    Server
    CLA01
    OK přepsáno na podporu přímo z formuláře webu.

Server
    CLA01
    no nevim,, ja mam tento problem take pomerne dlouho, ale maval jsem nad nim rukou... sice pekny Q v pecku.. ale hratelny to bylo,, ale ted kdyz je limit na Q je jeden zacpanej slot nefunkcnim.. je to uz opravdu namet na stiznos_

Server
    CLA01
    A navíc ten úkol nejde zrušit, takže po úžasném updatu mě tam překáží a nemůžu kvůli němu vzít další úkol.

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast