Results 1 to 4 of 4

Thread: Menu pri klikuntí na hrdinu

Server
    CLA01

Menu pri klikuntí na hrdinu

Navrhujem, aby sa munu pri kliknutí na hrdinu otváralo pravým a nie ľavým tlačítkom (myslím menu, kde sú možnosti ako "šeptat hrdinovy", "pridať do priateľov", "zobraziť profil" atď).

Dôvod - už aj teraz je problém pohybovať sa v oblastiach, kde je veľa hráčov a tento problém podľa mňa ešte narastie, keď hra bude dostupná bez kľúča. Ľavé tlačítko by som nechal čisto na pohyb po mape, deklarácia útoku na príšery a interakciu s NPC. Ak chcem zobraziť menu kliknutím na nejakého hrdinu, budem to musieť spraviť pravým tlačítkom. Týmto spôsobom ak chcem ísť na miesto, kde už je nejaký hrdina, stačilo by mi kliknúť ľavým namiesto toho, aby sa mi zobrazilo menu a nikde by som sa nepohol (čo je v súčasnosti imho dosť otravné).

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Díky za návrh, zvážíme to.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Nevím na kterém tlačítku to bude, ale právě teď je to na levém tlačítku. Tak budu mluvit o levém. Když najedu na cizího hrdinu a dám: ,, Dát artefakt" naběhne obchod. Proč? Já se chci zbavit nějaké věci, ale chci zároveň pomoci svému kamarádovi ve vylepšení svého hrdiny. Udělal by jsem něco jako je ve World of Warcraft do menu po kliknutí na jiného hrdinu by jsem přidal výměna nebo obchod. Naskočila by tabulka třeba s 10 oknama, které by jsem osázel věcmi / předměty které mu chci dát a které nepotřebuji. Pak by tam bylo někde tlačítko dát / darovat/ předat na které by jsem klikl a čekal by jsem než spoluhráč na druhé straně dá příjmout. Někam by jsem tam dal i číselník na peníze, aby mi kdyžtak za to někdo, koho neznám zaplatil a ještě jeden malinký chlíveček vedle něhož by bylo napsáno dát zadarmo, ten by se akorád zaškrtl. Aby mi třeba můj hodně dobrý kámoš nemusel vůbec platit. Trochu do hry vnést obchod mezi sebou. taky mě napadlo udělat ve větších městech aukce kam by hrdinové odkládaly nepotřebnou zbroj a určili si za ní svou částku, ale tu zbroj co už jednou použily by už nešla prodat v aukci a ani předat někomu jinému. Šlo by ji prodat pouze u obchodníka. Jo a co se týče hodnot, které přidávají itemy, tak by to taky chtělo přesně to samé co je ve World of Warcraft. Pokud by jste založily toto obchodování mezi hrdinama, tak by bylo dobré kdyby do chatu za pomoci klávesnice Shift + levé tlačítko myši (která je právě najeta na nějaký artefakt / item). Vypíše název artefaktu do chatu a za stisku Enter odešle do chatu (jestli do světového, cechu, skupinového, bojového si musí hráč rozhodnout sám). Bylo by dobré kdyby jich šlo nacvakat několik za sebou, a pak teprve odeslat jednou správou. Hráči na druhé straně by se akorád podívaly co dané předměty mají za hodnoty a podle toho by mi napsali že to chtějí a já by jsem jim určil cenu. Buď to vezmou nebo ne.

Server
    CLA01
    Súhlasím. Priateľa a mňa to trochu štve (hráme to spolu), lebo by sa mi hodilo niečo, čo našiel on a naopak. A čo sa týka aukcie? To by bol super nápad. Škoda veci, ktoré sú napríklad staršie a ja som už našla lepšiu výstroj.